Londono gatvėse – žiaurus smurto protrūkis: spardė gulinčius italus, baisios muštynės (N-18)

Naujausios žinios

„Football’s coming to Rome!“, – vos pasibaigus pergalingai 11 metrų baudinių serijai į kamerą suriko Italijos rinktinės futbolininkas Leonardo Bonucci.

Daugiau nei pusę amžiaus laukto triumfo akimirkos įteikus nugalėtojų taurę persikėlė į drabužinę.

Joje – skambėjo pergalingos dainos ir laisvai liejosi gėrimai.

Pergalingas šėlsmas iš drabužinės persikėlė į komandos autobusą, o vėliau – į Italiją titulą ir naujuosius šalies herojus atgabenusį lėktuvą.

Dar didesnės emocijos virė pačioje Italijoje – pasibaigusi finalinėje dvikovoje futbolo sirgaliai užtvindė gatves ir miestų aikštes.

Triumfo akimirkos, šokiai bei pergalingos dainos tęsėsi iki pat paryčių.

Auštant Italija sutiko naujuosius Europos futbolo karalius – Fiuminčo oro uoste nusileidusį lėktuvą pasitiko grupė ištikimiausių rinktinės fanų.

Komandos futbolininkai autobusu buvo nugabenti į viešbutį, iš kurio L.Bonucci pasidalino nuotrauka, kurioje jis guli lovoje ne tik su savo bičiuliu Giorgio Chiellini, bet ir su sekmadienį iškovota nugalėtojų taure.

„Tai, kad tokia situacija įmanoma, kai kuriuo momentu turnyre buvo sunkiai įsivaizduojama“, – sakė apie finalą ir pergalę Italijos treneris R.Mancini. – Bet vyrai pasirodė tikrai puikiai.

Net neturiu žodžiu, kad apsakyčiau šią situaciją. Tai puikus kolektyvas. Baigėsi itin sunkus mačas, kuris tapo dar sunkesniu dėl labai greitai praleisto įvarčio.

Jei nežiūrėtume į nekokią mačo pradžia, iš esmės mes dominavome aikštėje“.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e