Medikai Pataria Nenaudoti Tualetinio Popieriaus: Yra Bjauri Ir Skausminga Priežastis

Naujausios žinios

Milijardai žmonių visame pasaulyje neįsivaizduoja savo kasdienių ritualų be tualetinio popieriaus. Atrodo, kas galėtų pakeisti šį produktą, kai reikia atlikti gamtinius reikalus. Visgi, pasirodo, jog tai nėra taip higieniška, kaip galvojote ir tikriausiai tualetinio popieriaus reikėtų atsisakyti.

Naudojant tualetinį popierių išmatų dalelės dar labiau pasklinda, nei būna nuvalomos. Jeigu tualetinį popierių naudojate net keletą kartų, yra tikimybė, kad tai sukels sveikatos sutrikimų, tokių, kaip šlapimo takų ar išeinamosios angos uždegimai.

„Mane trikdo mintis, kad milijonai žmonių vaikšto su purvinomis išeinamosiomis angomis, galvodami, kad yra visiškai švarūs, – kalbėjo knygų autorė, medicinos ekspertė Rose George. – Tualetinis popierius išmatas paskleidžia aplinkui, bet jų nepašalina.“

Pasirodo, kad yra būdų, kaip to išvengti ir jie labai paprasti. Pirmasis – plauti intymias vietas su vandeniu. Antrasis – naudoti drėgnas servetėles. Apie pastarąjį būdą kalbėjo ne viena pasaulinio garso žvaigždė, kaip Will.I.Am. bei Willas Smithas.

Šaltinis: tv3.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e