Mergaitė turėjo subjaurotą veidą, bet vėliau virto tikra gražuole

Naujausios žinios

Niekas netikėjo, kad ši mergaitė vieną dieną taps gražuole. Ji gimė su įgimta hemangioma, kuri subjaurojo jos veidą ir teko iškęsti net 18 operacijų.

Cody Hall iš Jungtinės Karalystės gimė su įgimta hemangioma. Ji buvo tokia didelė, kad subjaurojo net pusę mergaitės veido.

Kai Cody tėvai kreipėsi į gydytojus, jie atsisakė operuoti ir sakė sulaukti, kol mergaitei sueis šeši metai. Gydytojai, žinoma, ne šiaip sau atsisakė, reikėjo konsultuotis su geriausiais specialistais iš už Atlanto. Užsienio medikai sutiko padėti, tačiau operacijos kaina buvo daugiau nei įspūdinga. Tėvai nusprendė kreiptis pagalbos ir parašė skelbimą į vietinį laikraštį. 1993 metų laikraštyje buvo įdėta mergaitės nuotrauka ir jau po kelių valandų pradėjo plaukti pinigai į sąskaitą. Po šešių savaičių buvo surinkta daugiau nei 100 tūkstančių svarų sterlingų. Jų užteko, kad mergaitė galėtų metus gydytis Niujorko ligoninėje.

Dešimties mėnesių Cody su savo mama

Pirma operacija buvo atlikta 1993 metais, kai mergaitei buvo vies vieneri.

Po jos mergaitei vis reikėjo grįžti į kliniką operacijoms, odos transplantacijoms ir plastinėms operacijoms. Taip pat buvo atlikta daug lazerinių procedūrų, kurios pašalino randus ir išlygino odą.

Per 14 metų mergaitė iškentė 18 operacijų. Ji pripažino, kad buvo labai sunku būti tarp žmonių, kurie nuolat į ją atkreipdavo dėmesį. Kai Cody pradėjo mokytis vidurinėje mokykloje, jos veidas buvo pagrindinė visų pokalbių tema.

Dabar Cody atrodo kaip ir visi jos bendraamžiai. Randai beveik nematomi, o mergina labai didžiuojasi savo išvaizda. Jos gyvenimas taip pat yra susijęs su medicina. Panelė dirba vienoje iš Jungtinės Karalystės ligoninių, chirurgijos skyriuje.

Būdama septyniolikos, Cody sutiko Lewis Hall, bet tuo metu dar tikrai netikėjo, kad vieną dieną ji laimingai ištekės. 2017 metų lapkričio 10 dieną jie tapo vyras ir žmona.

Net džiugu matyti šią besišypsančią moterį!


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e