Mirė vos 34-erių užkietėjęs skiepų priešininkas: įspėja ir visus kitus

Naujausios žinios

Beviltiška Matthew Keenan situacija šio mėnesio pradžioje pasidalijo vyresnioji medikė, įkėlusi į „Twitter“ vyro nuotrauką su deguonies kauke ir prierašu, jog jis „kovoja už savo gyvybę“

Medikė apibūdino Matthew kaip vakcinos skeptiką, susirgusį Covid-19, futbolo trenerį ir tėvą. Vyras kovą su virusu pralaimėjo, rašo mirror.co.uk.

Dešimtys žmonių reiškia užuojautą Bierley gyvenusiam futbolą mylinčiam tėčiui.

Iškeliavo per anksti

„Bradford Sunday Alliance“ futbolo lygos atstovas sakė: „Šįryt buvome sukrėsti, išgirdę skausmingą žinią, kad Matthew Keenan mirė. Toks puikus ir visų gerbiamas žmogus iškeliavo per anksti. Mano širdis liūdi kartu su jo šeima. Amžiną atilsį šiam didžiam žmogui, ilsėkis ramybėje“.

Bradford’s Toller Football klubas rašė: „Visi nuliūdome, išgirdę apie Bradfordo legendos Matthew Keenan mirtį. Tragiška žinia. Tas vaikinas buvo brangakmenis. Visada besišypsantis ir atiduodantis širdį ir sielą futbolui. Baisi žinia jo žmonai ir vaikams. Gyvenimas nutrūko per anksti. Nelaikykime širdyje nuoskaudų, būti maloniu nėra sunku. Mylėkite savo šeimą ir artimuosius kol galite. Ilsėkis ramybėje, vaikine“.

Bradfordo repo grupė „Bad Boy Chiller Crew“ socialiniame tinkle „Facebook“ įkėlė Matthew nuotrauką ir parašė: „Negalime patikėti, kad tai rašome, tačiau Bradfordas prarado tikrų tikriausią legendą“.

Psichinės sveikatos palaikymo grupės „The Speak in Club“ atstovas sakė: „Visiškai sugniuždė žinia apie mano draugo Matthew Keenan mirtį. Tikrai vienas gražiausių žmonių, kuriuos kada nors teko sutikti, visa ko gyvenimas bei siela. Kur jis žengė – nušvisdavo aplink. Skrisk aukštai, broli. Niekada nebūsi vienas. Palaikykime vienas kitą, sunkiausios dienos dar priešakyje. Gedintiems žmonėms reikia inkaro, nėra jokio stebuklo sielvartui palengvinti. Būkite tais inkarais“.

Šaltinis: tv3.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e