Moteris Negalėjo Patikėti Savo Ausimis: Dėl Maudymosi Kostiumėlio Liepė Išeiti Iš Vandens Parko

Naujausios žinios

Nieko nėra geriau už karštą dieną su vaikais vandens pramogų parke. Vaikai puikiai leidžia laiką, o mamos galiausiai gali sau leisti pasideginti saulėje. Amerikietei Madelyn diena vandens parke buvo kitokia, nei įsivaizdavo. Ją labai greitai išprašė iš ten dėl „netinkamos aprangos“.

Sunkūs laikai

Madelyn yra nuostabi mama, kuri padarys viską, kad tik vaikai būtų laimingi. Ji rūpinasi visais pamiršdama save. Taip atsitiko prieš keletą metų, kai Madelyn dėl išvaržos vos begalėjo judėti. Tuo laikotarpiu ji prastai jautėsi ir priaugo labai daug svorio, rašo tips-and-trisks.co.

Kažkuriuo momentu moteris suvokė, kad privalo savimi geriau rūpintis. Per daug ilgai ji neskyrė sau dėmesio, visą save atiduodama šeimai. Ji nusprendė mesti svorį, bet tik po metų jai pavyko pradėti įgyvendinti savo norą. Ir jai pavyko! Per du metus moteris atsikratė apie 50 kg. Po penkerių metų Madelyn vis dar gyveno sveikai ir džiaugėsi susigrąžintomis kūno formomis.

Apsilankymas vandens pramogų parke

Karštą vasaros dieną Madelyn vaikai panoro apsilankyti vandens pramogų parke. Ankstesnioji Madelyn būtų niekada nesutikusi, tačiau naujoji, sportiška Madelyn, sutiko. Ji išsitraukė naują juodą bikinį ir su visa šeima patraukė į Adventure Oasis vandens pramogų parką.

Visoms moterims puikiai pažįstamas jausmas, kai nejaukiai jaučiatės su bikiniu. Madelyn anksčiau visada taip jausdavosi, tačiau ši karšta saulėta diena priklausė jai. Ji puikiai jautėsi savame kūne ir ji to nusipelnė, nes du metus labai sunkiai dėl to kovojo.

Parko darbuotojai ją įspėjo

Madelyn nutarė atsigulti ant patiesto rankšluosčio, tačiau prie jos priėjo dvi parko darbuotojos. Madelyn negalėjo patikėti savo ausimis – moters paprašė palikti vandens pramogų parką, nes jos bikinis „per mažas ir nepadorus“.

Kai Madelyn apsidairė aplink ir pamatė kitas moteris, ji sumišo. Visos moterys dėvėjo lygiai tokius pat bikinius kaip ji. Ji pajuto gėdą, kuri tuoj pat peraugo į pyktį. Ji per daug sunkiai kovojo, kad ją šitaip įžeistų.

„Mano kūnas ne toks, kaip aplink vaikštančių merginų, tačiau kodėl turėčiau dėl to gėdytis? Aš puikiai jaučiuosi ir patenkinta savimi“, − sušuko ji. Parko darbuotojos atsakė, kad moters užpakalis „labai nepriimtinai“ atrodo.

Parko darbuotojos liepė moteriai pasirinkti – paslėpti apatinę bikinio dalį po šortais arba palikti vandens pramogų parką. Moteriai abu pasiūlymai nebuvo priimtini ir ji paprašė pakviesti parko vadovą.

„Jei norite, kad išeičiau, teks kviesti policiją, tegul jie mane išlydi“, − sušuko Madelyn. Netrukus atvyko policininkai ir išlydėjo moterį iš parko. Ne dėl to, kad jie pritarė parko darbuotojų nuomonei, o todėl, kad jų toks darbas. „Nieko negalime pasakyti, bet iš mūsų veido išraiškos tikriausiai suprantate, kaip mes jaučiamės…“, − sakė pareigūnai moteriai.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Šaltinis: tv3.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e