Namuose rastas feisbuke tiesiogines transliacijas rengdavusio P. Dabužinsko lavonas

Naujausios žinios

Šeštadienį savo namuose Panevėžyje rastas vyro lavonas irimo stadijoje. Portalo delfi.lt duomenimis, velionis – feisbuke kone kasdien tiesiogines transliacijas rengdavęs Povilas Dabužinskas.

Kaip skelbiama Panevėžio aspskrities Vyriausiojo policijos komisariato (VPK) suvestinėje, 39-erių vyro kūnas buvo rastas spalio 3 d.  apie 13 val. Panevėžyje, J. Tilvyčio gatvėje esančiuose jo paties namuose.

1981 metais gimęs dabar jau velionis vyras rastas lovoje. Jo kūnas buvo pradėjęs irti.

Mėnesį iki nelaimės, rugsėjo 2 dieną, P. Dabužinskas pasidalijo, kaip dabar žinoma, paskutiniu įrašu minėtame socialiniame tinkle, kuriame prašė atsiliepti žmones, galinčius į Panevėžį iš Akmenės paimti ir atvežti siuntinį už atlygį.

Apie tai, kad vyras iškeliavo amžinojo poilsio, patvirtina ir po paskutiniu jo įrašu rašomi komentarai: „Ilsėkis ramybėje“ ir kiti, kuriuose internautai neslepia nuostabos, jog 39-erių vyro nebėra. Kaip spėja kai kurie, galimai, velionis sirgo sepsiu, kuris buvo lydimas komplikacijų.

Kaip rašoma portale delfi.lt, P. Dabužinskas augo vaikų globos namuose, o sulaukęs pilnametystės dienas buvo priverstas leisti gatvėje. Tačiau, nepaisant to, jo noras padėti žmonėms buvo didesnis už likimo siųstus išbandymus, todėl penkerius metus vyras dirbo bendrosios praktikos slaugytoju Palangos greitosios medicinos pagalbos stotyje.

Šaltinis: diena.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e