Naudokite šį paprastą triuką, kad apsisaugotumėte nuo erkių visą vasarą ir ne tik!

Naujausios žinios

Saulės spinduliai, šviežias gamtos kvapas, vėjas plaukuose… ar gali kas būti geriau? Bet yra ir kai kurių nemalonumų. Iš pikniko arba žygio galite paprasčiausiai grįžti su erkėmis!

Naudokite šį paprastą triuką, kad apsisaugotumėte nuo erkių visą vasarą ir ne tik!

Jeigu jūs daug laiko praleidžiate gryname ore, labai svarbu žinoti, kaip apsaugoti save nuo erkių. Jos ne tik nemalonios, bet taipogi gali pernešti mirtinas ligas.

Kitą kartą, kai nuspręsite pasimėgauti gamta, būtinai atsiminkite šį triuką!

Volelis bei eterinis aliejus!

Naudokite šį paprastą triuką, kad apsisaugotumėte nuo erkių visą vasarą ir ne tik!

Viskas, ko reikia šiam triukui – volelio bei eterinio aliejaus! Tiesiog pasiimame su savimi šį volelį ir kai kitą kartą nuspręsime eiti į žygį arba pasidarbuoti kieme – pavoliojame juo visus savo drabužius ir jūs tikrai būsite nustebinti rezultatų!

Užlašiname truputį eterinio aliejaus ant volelio net tuo atveju, jeigu jūs nusprendėte pasivažinėti dviračiu. Eterinio aliejaus purškimas ant drabužių bei įtrynimas į odą padeda atbaidyti erkes, kurios nori prisiartinti prie jūsų. Dar daugiau, šis triukas padeda susidoroti su uodais bei mašalais.

3 geriausi eteriniai aliejai

Levanda – fantastiškiausia tai, kad mes mėgaujamės levandos kvapu, bet erkės jo negali pakęsti. Dar daugiau, tai taip pat liečia tiek mašalus, tiek uodus.

Eukaliptas – eukalipto aliejus gali būti naudojamas vienas arba kombinacijoje su citrinžolės aliejumi bet kokių vabzdžių sulaikymui.

Citrina – eterinis citrinos aliejus turi junginių, žinomų kaip “limonele”. Šis mišinys yra laikomas itin efektyviu kovoje su blusomis bei kitais vabzdžiais.
Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e