NEĮTIKĖTINA: 98 metų motina persikėlė į senelių namus, kad prižiūrėtų savo 80 metų sūnų. Pmatykite kaip jie atrodo.

Naujausios žinios

98 metų moteris persikėlė į senelių namus po to, kai pajuto, kad jos 80 metų sūnui reikia didesnio rūpesčio ir palaikymo.
Ada Kiting nusprendė, kad turi prisijungti prie savo sūnaus Tomo, kuris nuo 2016 metų gyvena senelių namuose Haitono miestelyje (Didžioji Britanija).

Tomas niekada nebuvo vedęs, visą laiką gyveno praktiškai nesiskirdamas su mama, namuose jie leisdavo laiką žaisdami įvairius žaidimus ar žiūrėdami muilo operą „Emerdeilo ferma“.

Ada pasakoja: „Kiekvieną vakarą aš linkiu Tomui labos nakties, o pabudusi – labo ryto. Nepamirštu pasakyti jam, kad einu pusryčiauti.“

„Kai aš išeinu pas kirpėjus, jis ieško manęs, kad pažiūrėtų, kada aš grįšiu. Kai aš grįžtu, jis sutinka mane išskėstomis rankomis, kad jį apkabinčiau. Jūs niekada nenustojate būti mama“.

Tomas sako: „Man čia labai gerai ir aš džiaugiuosi dažnai matydamas savo mamą, juk dabar ji gyvena čia. Ji gerai mane prižiūri. Kartais ji man sako: „Gerai elkis“.

Ada ir jos velionis vyras Haris viso turėjo 4 vaikus – Tomą, Barbarą, Mardžę ir Džanet, kuri mirė 13 metų amžiaus.
Iki išeidamas į pensiją Tomas buvo dailininkas ir dekoratorius. O Ada dirbo medicinos sesele.

Ados anūkė Debi Higem ir kiti jų šeimos nariai – dažni senelių namų Peidž Mos-Leine lankytojai, pasakoja, kad jie laimingi, jog Ada ir Tomas vėl gali būti kartu. „Gerai, kad jie nesiskiria. Mus džiugina tai, kad jie pastoviai, 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę gauna reikiamą priežiūrą,“- pasakoja Debi.

O įstaigos darbuotojai irgi ne prieš, kad motina ir sūnus gyvena kartu, be to, jie stebisi tuo, koks tvirtas jų ryšys ir kaip jautriai jie elgiasi vienas su kitu.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e