NELAIMĖ: K. Zvonkuvienė koncerto metu nukrito nuo dviejų metrų aukščio scenos

Naujausios žinios

Dainininkė Katažina Zvonkuvienė (41 m.) patyrė traumą. Moteris, koncertuodama Ukmergėje, nukrito nuo scenos. Socialinio tinklo paskyroje ji pasidalijo istorija, kurią, kaip pati sako, svarstė pasakoti ar ne.

Nuo maždaug dviejų metrų aukščio pakylos nukritusi atlikėja pasakojo, kad tuo metu užtemo akys ir pasipylė kraujas. Ji nemenkai susižeidė koją, tačiau tai nesutrukdė užbaigti koncerto.

„Aš gyva! Ir tai svarbiausia!

Istorija apie tai, kaip atlikėja nukrito nuo scenos…

Svarsčiau, pasakoti apie tokius dalykus ar ne, juk turėtų būti gėda… Šiandienos įvykis neeilinis. Nei girta, nei apsvaigusi nuo ko (nebent nuo kaitros), tiesiog vienas neatsargus žingsnis ir „bam“, aš apačioje.

Kritau nuo kažkur dviejų metrų scenos. Ukmergė. Minia žmonių. Aš guliu po scena. Vaizdelis… Ką daryti?!…

Galvoje prasisuka šimtai minčių. Maža to, važiavau koncertuoti po bemiegės nakties. Pykina ir silpna visą dieną. Vairuoju pati, o laukia net du koncertai. Lauke, prie 32 laipsnių karščio. Ok, kaip nors…

Pasirodo visko pasitaiko, štai ir man pasitaikė. Grįžtu prie nukritusios „žvaigždės“. Po dviejų minučių nusišnekėjimo, suprantu, kad reikia kažką daryti.

Akyse tamsu, bet aš nepasiduodu. Atsisėdu ant artimiausios kėdutės ir tęsiu koncertą. (Beje, ačiū moteriškei, kuri sedėjo šalia ir vis siūlė šlapių servetėlių, mat kraujai jau bėgo ne juokais).

Dainuoju „Gyvenimas prasideda nuo 40“, susiimu ir priedainį jau dainuoju basa ant tos kėdutės. Vakaro vedėjas, pats nerealiausias Žmogus (iš didžiosios raidės) Eimutis Kvoščiauskas visaip kaip bando mane gelbėti ir vis pribėga su klausimu „gal stabdom koncertą?“.

Bet aš ryžtingai nusiteikusi tęsiu savo dainavimą ant kėdutės ir jaučiu kaip medikai pritūpę jau deda man tvarščius.

Gelbsti dar buteliukų su vandeniu pylimai ant savęs (suėjo tikrai nemažai vandens:) ir dar garsistų ventiliatorius, prie kurio pritūpdavau atsigauti. Atsigavau!

Supykau ant savęs ir užbaigiau koncertą ukmergiškių ovacijomis! Valio!

Atlaikiau, pagalvojau tada. Dabar jau esu po dviejų nerealių koncertų! Laiminga iki mėnulio ir atgal! O juk galėjo baigtis visaip…

Myliu Žmones, kurie ateina į mano koncertus. JUMS atiduodu visą save. Dėl JŪSŲ neturiu teisės pasiduoti. Tik JŪS mano stiprybė! P.S. Ačiū viesiems už rūpestį ir šiltą palaikymą! Už tieeek žinučių ir siųstos meilės man!“, – socialinio tinklo paskyroje istorija dalijosi dainininkė.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e