Nevaikiški žaidimai: nuo 10-mečio besilaukianti 13-metė atskleidė kūdikio lytį

Naujausios žinios

Daša Sudnišnikova (13) ir jos vaikinas Ivanas (10) netrukus taps tėvais. Mokiniai pagaliau nustojo slėpti savo pirmagimio vaiko lytį. Kaip paaiškėjo, jie jau buvo nusprendę ir dėl kūdikio vardo, rašo starhit.ru. Medikų teigimu, berniukas fiziškai negalėjo tapti tėvu, nes jam dar net neprasidėjo lytinis brendimas. 

Dašos Sudnišnikovos istorija sukrėtė visą Rusiją, kuomet į laidą atvykusi moksleivė papasakojo, kad laukiasi vaiko nuo savo dešimtmečio vaikino. Iš pradžių mergaitė buvo apkaltinta sukčiavimu, buvo net tokių, kurie jos nėštumą laikė fikcija. Tačiau dabar jau neįmanoma abejoti Dašos pozicija: moksleivė ruošiasi gimdyti ir laukiasi mergaitės. Tiesa, abejoti galima Ivano tėvyste – berniuką ištyręs urologas buvo kategoriškas: vaikas dar fiziškai negalėjo susilaukti vaiko.

Sudnišnikova paskelbė vaizdo įrašą, kuriame ji kartu su Ivanu sprogdina kamuolį, užpildytą rožiniais konfeti. „Mažoji Karolinočka“, – po vaizdo įrašu rašė ji.

Skandalingosios poros gerbėjai suskubo pasveikinti juos ir palinkėti kūdikiui sveikatos.

View this post on Instagram

Кто же будет мальчик или девочка? ? Смотрим ❤️ . . . . . . . Имя: Каролина ❤️ . . #TikTok #TikTokRussia #Musical.ly #Tik_Tok #взаимная #реклама #пиар #реклама_групп #добавление #лайк #лайки #пиар_групп #тиктокроссия #тиктокеры #тиктоквидео #тиктокказахстан #тиктоккорея #тиктокерша #тик_ток #взаимный_пиар #бесплатная #репост #репосты #лайки #видео #даша #беременнав13 #беременная #беременность #ранняябеременность

A post shared by Дарья Суднишникова мама в 14 (@uverdig_ivv) on

Dašos nėštumas buvo sunkus. Vasario mėnesį mergina netgi pateko į ligoninę gresiant persileidimui. Tada ji pasakė, kad labai jaudinasi dėl būsimo kūdikio, tačiau medikams pavyko normalizuoti Sudnišnikovos būklę.
Dabar moksleivė uždirba daug pinigų socialiniuose tinkluose reklamuodama įvairius dalykus. Kelių televizijos programų dėka jauna mama išpopuliarėjo, o jos „Instagram“ puslapį jau seka daugiau nei šimtas tūkstančių žmonių.

Be abejo, Sudnišnikova dažnai girdi kritiką. Buvo aktyvistų, kurie reikalavo, kad mergaitė būtų atimta iš jaunos paauglės iškart po gimimo. Pati Daša įsitikinusi, kad ji ir Ivanas sugebės užauginti kūdikį ir tapti gerais jos tėvais.

Dar sausio mėnesį buvo skelbta, kad berniuką ištyręs urologas andrologas nustatė: 10-metis vaikas dar pernelyg jaunas, berniukui dar nesigamina spermatozoidai.

Šaltinis: tv3.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e