Nuplėšiame kaukes: tikrasis moters veidas pagal Zodiako ženklą

Naujausios žinios

Moteris Jautis

Iš pažiūros moteris Jautis – miela, rami ir santūri dama. Tačiau tai tik kaukė. Iš tiesų jos viduje siautėja tikros aistros, kurių ji pati bijo ir kruopščiai slepia. Jautis niekada neišleidžia emocijų į išorę. Jai paprasčiau išlaukti, kol audra nurims pati. Tokie proveržiai gąsdina ją pačią.

Moteris Dvyniai

Apie Dvynius susiformavęs linksmos, lengvos ir nerūpestingos merginos įvaizdis. Kaip suprantate, tai tik regimybė. Iš tiesų Dvyniai gana nervingi ir neramūs. Šios moterys turi daug problemų, kuriomis nesidalina su niekuo.

Moteris Vėžys

Kaip žinia, moteris Vėžys – amžina motina. Ji visais rūpinasi, visus myli, dėl visų nuoširdžiai išgyvena. Motina Teresė, ir ne kitaip. Bet iš tiesų Vėžys tai daro su šaltu išskaičiavimu. Ji pakankamai gudri ir niekada nedaro nieko, kas neatneš jai naudos. Su ja reikia būti labai atsargiems.

Moteris Liūtas

Liūtės įvaizdis – išdidi, nepriklausoma, karališka asmenybė. Ji visada vaikšto aukštai iškelta galva ir į visus laido pasipūtusius žvilgsnius. Kaip jau supratote, tai tik kaukė. Širdies gilumoje Liūtas – minkšta ir švelni būtybė. Ją reikia glostyti, kaip katytę, apiberti komplimentais, ir tada galėsite ir patys būti laimingi.

Moteris Mergelė


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Mergelė save pateikia kaip teisingą damą. Esą, ji garbinga ir tiesi, jai svetimo nereikia. Bet jeigu jai į akį krito vyras, patikėkite, ji pasieks savo. Ir nesvarbu, kad tas vyras užimtas, ir jo meilė – Mergelės draugė. Tai tokia klasta, dėl kurios reikia saugotis Mergelių. Kitaip nespėsite mirktelėti, o ji jau ištiesė savo kibias rankytes.

Moteris Svarstyklės

Svarstyklės sudaro savimi pasitikinčių moterų įspūdį, kurioms visur karaliauja tvarka ir pusiausvyra. Iš tiesų tai tik kaukė. Svarstyklės gana netvarkingos. Netvarką jos dažnai aiškina kūrybiniu chaosu. Be to, Svarstyklės nemoka savarankiškai spręsti savo problemų. Dažnai ieško, kas išspręstų sunkumus už jas.

Moteris Skorpionas

Skorpionę mes įpratę matyti griežtą, stiprią, valingą. Bet tikrovėje tai pūkuotas kiškutis, kuris atsidavęs vienam partneriui visą gyvenimą. Vyrus, kuriems pasisekė užkariauti šią brangutę, galima nuoširdžiai pasveikinti. Jiems labai pasisekė.

Moteris Šaulys

Šaulys sukuria įspūdį, kad yra nepriklausoma ir išdidi moteris, kuri puikiai susigaudo visuose gyvenimiškuose klausimuose. Bet tai tik Šaulės svajonė, ji norėtų būti tokia. Giliai viduje ji – verksminga ir pažeidžiama poniutė, kuri mėgsta skųstis savo likimu.

Moteris Ožiaragis

Iš pažiūros rami, o iš tiesų labai aikštinga ir užsispyrusi. Ji visada viskuo nepatenkinta. Kad įtiktum Ožiaragei, reikia labai pasistengti, bet ir tuomet ji vargu ar tai įvertins. Įnoringas charakteris labai dažnai trukdo Ožiaragiams gyvenime, bet to atsikratyti jie neskuba.

Moteris Vandenis

Vandenio ženklo moteris siekia, kad ją laikytų lengvabūde, paprasta, ekscentriška asmenybe. Bet viduje tai – aukštos klasės psichoanalitikas, kuris mato žmogų kiaurai. Vandenio nuojauta puikiai išvystyta, todėl verčiau šios moters neapgaudinėti. Ji vis tiek viską sužinos, ir jūs dėl to pasigailėsite. Tiesa, bus vėlu.

Moteris Žuvys

Atrodo, Žuvys tik mirksi akytėmis ir laukia, kada žavusis princas jas išgelbės nuo visų gyvenimo bėdų. Taip, ji laukia princo ir to neslepia, bet tai daro išskirtinai materialiais sumetimais.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e