Nurengus merginą dingo visa aistra: „Tik senoviniuose filmuose tokius vaizdus buvau matęs“

Naujausios žinios

Visi čia rašo apie įsimintiniausią vasaros romaną rašo, tai aš taip pat noriu parašyti apie savąjį. Bet jį visą gyvenimą prisiminsiu ne iš gerosios pusės.

Nesu aš rašytojas, nelabai moku pasakoti istorijas, bet pamėginsiu. Viskas prasidėjo nuo susirašinėjimų žinutėmis. Mergina nuotraukose atrodė ledinė. Tikrai graži, ilgaplaukė blondinė su efektinga figūra.

Susitarėme susitikti. Pradžioje susitikome kavinėje. Kalba rišosi, radome daug bendro, smagiai leidome laiką, juokėmės.

Kavinei užsidarius pasiūliau eiti pas mane, nes gyvenau netoli tos vietos. Namuose turėjau gėrimų, užkandžių. Tikėjausi gero vakaro, neslėpsiu.

Ką gi, atsivedžiau savo gražuolę į namus. Tačiau kai nusiavė batus, visas grožis dingo.

Jos kojos skleidė nemalonų kvapą. Nežinau, ar batai nekokybiški, ar nuo lietaus permirkę ir prarūgę, ar koks pėdų grybelis. Bet kvapas buvo išties nosį riečiantis. Kojos nebuvo juodos, bet ir neprižiūrėtos. Apie pedikiūrą ji tikrai nebuvo girdėjusi.

Kažkaip iki to laiko nebuvau atkreipęs dėmesio, bet manikiūro ji taip pat neturėjo. Gal ir negražu taip kalbėti apie moteris, bet kaip būti tokiai netvarkingai, nesuprantu?

Na, bet tai tik detalės. Toliau buvo blogiau. Pradėjome gurkšnoti gėrimus ir tas kojų kvapas nebeatrodė toks erzinantis.

Susėdome arčiau, apsikabinom, pradėjau ją tyrinėti. Pažiūrėjau, kad ant rankos didelis žiedas. Sidabrinis. Pradėjau klausinėti, koks čia žiedas.

Pasakė, kad močiutės palikimas. Numoviau apžiūrėti, ar tikrai sidabras, ar kokia bižuterija. Ir kitoje žiedo pusėje pamačiau, kaip žiedas aplipęs nešvarumais, lyg kokia koše. Net supykino.

Mergina nesusikuklino, pamatė mano išraišką, paaiškino, kad nuo saulės kremo, muilo dažnai plaunant rankas (aha, jau patikėjau) žiedas greitai apsineša. Man toks įspūdis susidarė, kad nuo močiutės jaunystės laikų tas žiedas taip ir nebuvo valytas…

Na, po to sekė dar gražiau. Pradėjome glamonėtis, nusirenginėti. O mergina, pasirodo, neskuta nei kojų, nei bikini zonos. Jūs įsivaizduokite, kaip tai atrodo ir „užveda“? Tik senoviniuose filmuose tokius vaizdus buvau matęs.

Visai atvėsau… Pasakiau, kad man ryt anksti keltis į darbą. Galite įsivaizduoti, kaip man buvo riesta, kad net pačiam norėjosi bėgti iš savo namų?

Galiausiai mergina susiprato ir išėjo. Nežinau, panos, jūs man pasakykit, kaip galima taip neprisižiūrėti? Nebent specialiai, kad atbaidytų vyrus, tada taip, pasisekė 100 proc.!

Šaltinis: lrytas.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e