Nusitaikė į šeimų miegamuosius: mylėjimasis – tik pagal iš anksto suderintą ir patvirtintą grafiką

Naujausios žinios

Nepaisant Lietuvą drebinančios energetinės krizės ir aukščiausios infliacijos ES, valdančiosios Laisvės partijos atstovės Seime dėmesį nukreipė į porų „lovos reikalų“ sritį. Norima reglamentuoti „sekso“ procedūrą – prieš lytinį aktą reikės gauti vyro ar žmonos sutikimą. Toks „laisviečių“ siūlymas sukėlė didžiulę ironijos ir juoko bangą internete.

„Pagal dvi Seimo nares, kurios pateikia įstatymo projektą, sutikimas turi būti aiškiai išreikštas, nurodant tikslų laiką ir datą.

Taip pat dėl tikrumo reikia dviejų nepriklausomų liudininkų su videokameromis, kad „sutikimo seksui“ ceremoniją bei patį savanorišką aktą fiksuotų vaizdo įranga. Įrašas turėtų būti saugomas komerciniame banke sumokant už pasaugojimą ir priežiūrą pagal nustatytus įkainius neribotą laiką, nes „me too“ gali išlįsti ir po 25 metų ir daugiau. Per tiek laiko gali pasikeisti ir sutikimo išraišką ir senovinis archaiškas pasakymas: „taip, sutinku su tavim (vardas pavardė, gimimo metai, ūgis, svoris, soc. draudimo numeris) atlikti vieną vienetą lytinio akto“, po tam tikro laiko gali būti jau nelaikomas tinkamu sutikimu, nes nebuvo patvirtina notariškai ir Seimo žmogaus teisių viešame komiteto posėdyje.

Atkreiptinas dėmesys, kad tiesioginė „sutikimo lytiniam aktui“ ceremonijos vaizdo ir garso transliacija per LRT užtikrintų viešumą inovatyvumą, laisvę ir demokratiją, todėl rekomenduojama iš anksto derinti transliuojamos „sekso ceremonijos“ vaizdo kokybės techninius parametrus ir apšvietimo charakteristikas.

Manau, kad kiekvienas sąmoningas pilietis suvokia, kad esant nepaprastajai padėčiai šalyje užsiimti seksu tamsoje nelegalu, draudžiama ir už tai baudžiama, o „seksas“ prie dirbtinės šviesos kenkia nacionaliniam energetiniam saugumui.

Suprantama, kad LRT eteris – ne guminis, todėl dėl didelio užimtumo reiktų sudaryti eilę savo „sekso ceremonijos transliacijai“, iš anksto sumokant žyminį mokestį VMI ir pranešus SODRAI ne anksčiau kaip prieš du metus iki galimos transliacijos.

Lytiniai santykiai užsienyje atostogų metu traktuojami kaip nelegali veikla ir baudžiami laisvės atėmimu iki 2 metų arba bauda iki 5000 eur, net jei yra išreikštas partnerio sutikimas užsienio kalba, tos šalies, kurioje atostogaujama ir yra vietinės administracijos suderinimas“, – savo paskyroje feisbuke šaržavo garsus visuomenininkas, aktorius, režisierius Artūras Orlauskas.

Šaltinis: komentaras.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e