Palangiškius įsiutino Natalijos Bunkės koncertas: įsikišo ir policija

Naujausios žinios

Penktadienio vakarą socialiniuose tinkluose pasipylė nepasitenkinimas Palangoje rengtu Natalijos Bunkės koncertu privačioje šventėje, kuri vyko svečių namuose „Forest Palanga Resort“. Gyventojai sako, kad muzikos garsas po 23 valandos vertė ne vieną iš lovos, buvo ir fejerverkų. Įstaiga sako – vyko privatus vakarėlis. 

Kurortinė Palanga netyla – savaitgalį svečių namuose „Forest Palanga Resort“ rengtas Natalijos Bunkės koncertas privačioje šventėje sujudino ne vieną palangiškį. Daugelis piktinosi, kad vakarėlyje nesilaikyta viešosios tvarkos taisyklių – po 23 valandos buvo garsiai pleškinama muzika, miško glūdumoje šaudomi fejerverkai.  

Palangiškiai pasipiktinę

Žmonės facebook grupėje „Mano Palanga“ dalinosi, kad tą naktį vyko tiesiog košmaras – triukšmas budino jau miegančius žmones, o galingi fejerverkai gąsdino ne vieną.  

„Kas vyko šiąnakt – tiesiog košmaras. Muzikos garsas vertė visus iš lovų, fejerverkai buvo nukreipti į gyvenamų namų kvartalą. Kažkodėl vieni viešbučiai laikosi taisyklių (muzika ir fejerverkai iki 23 val.), o kai kurie ignoruoja. Policija nesiima veiksmų. Gal tokiems poilsio namams kaip Forest Palanga resort reikėtų uždrausti veiklą“, – facebook grupėje dalinosi viena palangiškė. 

Žmonės sako, kad tokia problema Palangoje – ne naujiena. Koncertai kartojasi metai iš metų, drumsčiama žmonių ramybė, o dėl to nesiimama jokių konkrečių veiksmų.  

Vyko privatus renginys

Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su įmone „Forest Palanga Resort“ ji sakė, kad muzika buvo pritildyta dėl gauto įspėjimo iš policijos pareigūnų. 

„Čia buvo privatus renginys ir nežinau, kokia prasmė čia kažką jau gvildenti. Gavome įspėjimą iš policijos ir vėliau ta muzika buvo pritildyta“, – sako „Forest Palanga Resort“ atstovai. 

Taip pat naujienų portalas tv3.lt susisiekė su vakarėlyje dainavusia atlikėja Natalija Bunke. Ji sako, kad dėl sukelto triukšmo ji neatsakinga, o tik dirbo savo, kaip dainininkės darbą.  

„Aš dalyvavau asmeninėje šventėje, buvau kaip atlikėja ir ne aš esu atsakinga už tokius dalykus. Žmonės nuomojasi sodybas, tai čia lygiai taip pat viešbutis buvo išnuomotas ir aš ten tiesiog dirbau savo darbą.  

Kaip man užsakovas pasako, kad turėčiau dainuoti, tai aš taip ir dainuoju. Ir taip mes ten truputį tik po vienuolikos baigėme koncertuoti, tai nedidelė čia problema manau. 

Jei žmonės nusimato tokią šventę ir švenčia, tai čia jų reikalas, o aš tokių dalykų nesprendžiu“, – sako ji.  

Pagal Triukšmo prevencijos Palangos viešosiose vietose taisykles, garsus triukšmas, trukdantis gyventojų poilsį, miegą, ramybę draudžiamas nuo 23 valandos.  

Šaltinis: tv3.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e