Pamatęs savo sūnų tėvas išbėgo iš palatos, o mama apsiverkė. Dabar jis žinomas visame pasaulyje

Naujausios žinios

1982 m. gruodžio 4 dieną Boriso ir Dushkos šeimoje gimė sūnus. Deja, bet didelės meilės iš karto jis nesulaukė. Tėvas pamatęs sūnų išbėgo iš palatos, o mama puolė į ašaras.

Vėliau gydytojo patvirtino didžiausią Boriso baimę – jų sūnus Nick gimė be rankų ir kojų. Tuomet tėvas nusprendė, kad padarys viską, kad tik padėtų savo sūnui. Dushkai prireikė dar kelių mėnesių, tačiau ir ji tada nusprendė kovoti už savo sūnų.

Mažyliui buvo nustatytas Tetra-amelia sindromas. Tai retas genetinis sutrikimas, dėl kurio kūdikiai gimsta be galūnių. Vietoj pilnaverčių rankų ir kojų, Nick turėjo tik iš dalies susiformavusią pėdą.

Tėvų palaikymas ir meilė vaikui labai padėjo, tačiau Nick Vujicic vaikystė vis tiek buvo labai sunki. Boris ir Dushka norėjo, kad jų sūnus lankytų įprastą mokyklą, o su pėda berniukas išmoko padaryti viską, ką bendraamžiai darė su sveikomis rankomis. Nepaisant visko, berniukas labai išgyveno dėl savo defektų, o klasiokai nerodydavo kažkokios pagarbos.

Būdamas dešimties metų amžiaus, Nick kartą bandė nusiskandinti vonioje, tačiau tuomet sustabdė mintys apie tėvų meilę jam. Vujicic tiesiog nenorėjo taip įskaudinti savo tėvų. Galbūt tai ir buvo lemtinga akimirka žmogui, kurį po 10 metų pažins visas pasaulis.

Šiandien Vujicic yra vienas garsiausių motyvacinių kalbėtojų visame pasaulyje. Jis rašo knygas, dainuoja, skaito paskaitas ir savo pavyzdžiu parodo žmonėms, kad kiekvienas gali rasti savo gyvenimo kelią. Nick stengiasi padėti jauniems žmonėms, o ypač vaikams ir paaugliams su negalia.

Rankų ir kojų nebuvimas nesutrukdė vyrui išmokti visko, ką gali ir kiti jo bendraamžiai. Jis sportuoja, gerai plaukia, dirba su kompiuteriu ir net gali vairuoti automobilį. Sunku patikėti, kad tam Nick užtenka vos kelių pirštų.

2012 metais Nick vedė savo mylimąją. Su Kanae vyras susipažino 2008 metais. Anksčiau Nick labai jaudinosi: juk jis net negali panešioti savo mylimosios ant rankų, kaip tai daro kiti vyrai. Tačiau dabar Vujicic žino, kas yra tikroji laimė.

Su žmona Nick susilaukė keturių vaikų. Tiek sūnūs, tiek dvynės dukros yra visiškai sveikos. Tėvo genetinė liga nepalietė vaikų. Dabar laiminga Vujicic šeimyna gyvena Kalifornijoje. Šis žmogus tik dar kartą įrodo, kad gyvenime yra viskas įmanoma!


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e