Parduotuvėje „Iki“ apsaugininkas vagį nuvedė į tualetą ir ėmė talžyti lazda

Naujausios žinios

Penktadienio vakarą socialiniuose tinkluose ėmė plisti vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip Vilniuje, Mindaugo g. esančioje parduotuvėje „Iki“ apsaugininkas muša žmogų.

Kaip savo žinutėje feisbuke rašo vaizdo įrašą užfiksavęs Arnas, jis pastebėjo, kaip Mindaugo gatvėje esančioje parduotuvėje apsaugos darbuotojas nusiveda benamį į tualetą. T

uomet iš ten jis išgirdo smūgių garsus.

„Prisėlinau, atidariau duris, o ten“, – rašė vaikinas prie įkelto įrašo, kaip apsaugininkas su lazda talžo sėdintį benamį.

Anot smurtą užfiksavusio Arno, apsaugininkas, supratęs, kad rimtai prisidirbo, maldavo ištrinti vaizdo įrašą.

Delfi.lt skelbia, kad į įvykio vietą atvykę pareigūnai aiškinosi įvykio aplinkybes, tačiau pats sumuštas vyras niekam jokių pretenzijų neturėjo.

Jis prisipažino apsivogęs, todėl jam buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Saugos tarnygos „Grifs AG“ Apsaugos departamento direktorius Žydrūnas Bukauskas sakė, kad apsaugininkas dėl šio įvykio nušalintas nuo darbo, atliekamas tarnybinis patikrinimas.

Beje, tai ne pirmas į viešumą iškilęs panašus incidentas. 2017-ųjų metų pabaigoje „Grifs AG“ apsauginis žiauriai sumušė parduotuvėje paauglį.

Vėliau jam iškelta baudžiamoji byla dėl viešosios tvarkos pažeidimo, jis pripažintas kaltu, bet atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Šaltinis: 15min.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e