Pasikeitė ir ištekėjo: kaip internete užgauliota mergina gyvena dabar

Naujausios žinios

Šios merginos nuotraukos pasklido per visą Rusijos socialinį tinklą dar 2012 metais. Tuo metu Veronika Zaitseva norėjo turėti socialinio tinklo paskyrą, kaip ir visi jos bendraamžiai. Visgi greitai internautai pradėjo tyčiotis dėl merginos išvaizdos. Veronika labai kentė nuo patyčių, o kai kurie net paskleidė gandą, kad ji nusižudė…

2012-ais metais Veronika užsiregistravo “Vkontakte“ socialiniame tinkle, kad sužinotų aktualiausias naujienas ir galėtų bendrauti su draugais. Tuomet merginai buvo šešiolika metų ir ji įsikėlė kelias nuotraukas į savo anketą. Nuotraukos greitai pasklido internete ir visi pradėjo tyčiotis dėl išvaizdos.

Nuo pat vaikystės Veronika išsiskyrė iš savo klasiokų. Ji tikrai nebuvo pati gražiausia mergaitė klasėje, tačiau nekreipė į tai per daug dėmesio, kol neišpopuliarėjo internete.

Anksčiau mergina buvo labai užgauliojama
Anksčiau mergina buvo labai užgauliojama

Veronikos paskyra tapo labai populiari ir daugelis jai pradėjo rašyti bjaurius dalykus. Visi nuolat rašinėjo, kokia ji yra negraži.

Tuomet “Vkontakte“ socialiniame tinkle nebuvo galimybės ištrinti paskyrą ar paslėpti nuotraukas. Taip užgauliotojams buvo suteikta galimybė tyčiotis. Kai kurie net pradėjo kurti internetinius memus.

Merginą tik galima pagirti, kad jai pavyko iškęsti visas patyčias. Buvo tokių, kurie melavo apie Veronikos mirtį, tačiau buvo ir merginą palaikančių žmonių.

Galima būti atviriems – Veronika tikrai nėra pati didžiausia gražuolė. Ji gyveno atokiame kaime, per daug nekreipdavo dėmesio į savo išvaizdą ar drabužius, retai net paimdavo šukas į rankas. Vienu metu mergina dingo iš socialinio tinklo, todėl pradėta galvoti apie jos savižudybę.

Džiugu, kad tai buvo tik prasimanymai. Veronika užaugo, išgražėjo ir net ištekėjo!

Veronika per savo vestuves
Veronika per savo vestuves

Dabar ji džiaugiasi gyvenimu. Taip pat pradėjo rūpintis savimi ir naudoti kosmetiką. Laiminga pora kol kas neturi vaikų, tačiau tai tik laiko klausimas.

Visai neseniai vyras socialinio tinklo paskyroje rašė, kad yra dėkingas likimui už tokią malonią ir gražią moterį jo gyvenime.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Ši istorija tik dar kartą įrodo, kad grožis yra ne tik išorėje. Jis gali slėptis ir viduje. Koks skirtumas kaip tu atrodai, jei grožis gali spinduliuoti iš tavo širdies…


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e