Pasipiktino parduotuvėje „Maxima“ pamatyta provokuojančia iškaba: palikime seksizmą praeityje

Naujausios žinios

Socialinėmis temomis nevengianti kalbėti žinoma dainininkė Erica Jennings-Didžiulis šįkart atkreipė dėmesį į vieno didžiausių prekybos centrų lentynas. „Mergaičių žaislai“ – toks informacinis nukreipiamasis užrašas virš lėlėmis pripildytų lentynų sutrikdė Ericą. „Mano vyresnėlis būdamas ketverių ne tik turėjo lėlę, bet ir jai skirtą vežimėlį”, – sako atlikėja.

Erica pasidalino ir nuotrauka, kurioje matyti informacinė iškaba, nukreipianti į „Mergaičių žaislų“ skyrių.

„Maxima LT, su visa meile kviečiu būti sąmoningesniems ir vengti seksizmo kasdienybėje. Tegul žaislai būna ne mergaičių ar berniukų, o tiesiog žaislai. Juk dabar 2021!

Palikime seksizmą praeityje. „Mergaičių žaislų“ praėjime yra lėlių, o konstruktorių/mašinėlių praėjimas skirtas berniukams ir tariamai netinka mergaitėms. Mano vyresnėlis Pranas turėjo lėlę ir vežimėlį jai, o būdamas ketverių sakė, kad nori būti tėčiu. Pažvelkite į jį dabar. Šiuo metu ta lėlė priklauso Gaiai“, – rašo Erica feisbuke.

Delfi dėl komentaro kreipėsi ir į prekybos centro Maxima LT atstovus. Paaiškėjo, kad tokia informacinė iškaba likusi dar nuo seniau.

„Apgailestaujame už šią informacinę iškabą. Esame už atvirą ir lygių galimybių, be nusistovėjusių stereotipų visuomenę.

Tai yra tik vienoje parduotuvėje iš seno užsilikusi tokia informacinė iškaba, kurią nukabinsime.

Kitose „Maxima“ parduotuvėse tokių informacinių iškabų nenaudojame“, – teigia Ernesta Dapkienė, „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė.

Šaltinis: delfi.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e