Pastebėta, kad kartą per 100 metų į Žemę ateina didžioji liga. Ar tai sutapimas?

Naujausios žinios

Egzistuoja teorija, kad kas 100 metų planetoje plinta kažkokia liga. Galima sakyti, kad tai sutapimas, tačiau chronologinis tikslumas su pandeminiais atvejais kelia nerimą.

1720 m. Buvo maras, 1820 m. – cholera, o 1920 m. – ispaniškasis gripas.

Daugelis tyrinėtojų teigia, kad dabartinė koronaviruso epidemija primena ankstesnių amžių įvykius.

Kyla logiškas klausimas: o kas, jei šias pandemijas dirbtinai surenka kokia nors grėsminga jėga? Galbūt slapta organizacija?

liga

1720 metai:

Europą užvaldė buboninio maro, pravarde Marselio liga, epidemija. Dėl katastrofiško maro mirė 100 000 žmonių.

1820 metai:

Praėjus šimtmečiui po 1720 m. Pandemijos metu įvyko pirmoji choleros epidemija. Ji paveikė Azijos šalis – Filipinus, Indoneziją ir Tailandą. Įdomu tai, kad nuo šios epidemijos mirė ir apie 100 000 žmonių. Manoma, kad priežastis buvo neapdoroto vandens naudojimas iš šaltinių.

1920 metai:

Įvyko paskutinė ir labiausiai dokumentais patvirtinta ispaniškojo gripo pandemija. Šis gripas užklupo rekordinį žmonių skaičių – iki milijardo. Žuvo 100 mln. Tai mirtiniausia pandemija žmonijos istorijoje.

2020 m:

Kinijoje prasidėjo naujo koronaviruso epidemija, išplitusi Pietų Korėjoje, Irane, Italijoje ir kitose šalyse. Daugiau nei 77 000 yra užkrėsti, daugiau nei 2000 mirė. Tačiau kiekvieną dieną padėtis blogėja.

Blogiausia, kad kelionės lėktuvu ir šiuolaikinės technologijos paspartina viruso plitimą visame pasaulyje. Ir kaip tai baigsis, žino tik Dievas …

liga

Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e