Paviešintas kraupus įrašas iš lėktuvo katastrofos Maskvoje (N-18 VIDEO)

Naujausios žinios

Tragiški lėktuvo katastrofos vaizdai iš Maskvos. Pasaulį apskriejo naujas, autentiškas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuoti iš degančio lėktuvo išsigelbėti bandantys žmonės.

Tai nauji „Aeroflot“ Sukhoi Superjet lėktuvo katastrofos vaizdai. Beveik prieš metus, gegužės 5-ąją iš į Maskvos i Murmanską pakilusį lėktuvą trenkė žaibas. Jo pilotas apsisukęs skubiai sugrįžo į Šeremetjevo oro uostą, tačiau tupiant avariniu būdu lėktuvas užsidegė. Laineryje akimirksniu kilo panika.

Matyti, kaip iš pragariškų liepsnų apimto lėktuvo, žmonės bando išsigelbėti, tačiau tai pavyksta ne visiems. Iš 78 keleivių ir įgulos narių, laineryje sudegė net 41-as asmuo.

Šiuo sukrečiančiu vaizdo įrašu pasidalijo katastrofą tiriantis komitetas, kuris pateikė kaltinimus pilotui Deniui Evdokimovui.

Už saugumo taisyklių pažeidimą ir aplaidų lėktuvo valdymą, nusinešusį beveik pusšimtį gyvybių, jam gresia mažiausiai septyneri metai kalėjimo.

Tačiau patyręs pilotas kaltę neigia, o jo advokatas tvirtina, kad rusiško lainerio gamintojai ieško atpirkimo ožio ir bando nusikratyti atsakomybės, nes Superjet“ esą buvo techniškai netvarkingas.

Šaltinis: tv3.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e