Penkių abiturienčių nuotrauka sukėlė tikrą audrą internete. Ar pastebite kas ne taip?

Naujausios žinios

Ar pamenate savo išleistuves? Tai puikus metas, kai jau išlaikyti visi egzaminai ir galima atsipalaiduoti. Kai kurie išleistuvėms ruošiasi dar kruopščiau nei patiems egzaminams. Drabužių pasirinkimas užtrunka daug laiko, o pati šventė suplanuojama dar keli mėnesiai prieš.

Natūralu, kad su šiuo gyvenimo etapu norima atsisveikinti kuo linksmiau. Jokios išleistuvės nevyksta be vakarėlio ir alkoholio jame. Prieš kurį laiką internete pasirodė gražių abiturienčių nuotrauka, kuri apskriejo visą pasaulį. Ar pastebite kas čia ne taip?

Britė Eleanor Clarke norėjo kaip reikiant pasilinksminti per savo išleistuves. Merginos nesustabdė jokie draudimai! Eleanor pozuoja nuotraukos viduryje su labai originalia delninuke. Pati abiturientė net nesitikėjo, kad ši nuotrauka išplis visame internete.

Jei įsižiūrėsite geriau, tai mergina laiko ne rankinę, o milžinišką “fleškutę“! Twitter socialiniame tinkle prie nuotraukos ji rašė: “Aš vis dar nesuprantu, kaip man pavyko įsinešti “fleškutę“ vietoj rankinės“.

Komentatoriai iš karto pagyrė merginą už išradingumą. Kai kurie tai laikė net itin genialiu sprendimu. Eleanor neatskleidžia kaip jai kilo ši idėja, tačiau internautams ji tikrai labai patiko.

Galbūt tokia gudrybė pravers ir kažkam ateityje. Išleistuvės turi būti linksmos!


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e