Po paviešinto konflikto iš psichiatrijos klinikos prabilo pati Agnė Jagelavičiūtė

Naujausios žinios

Po praėjusią savaitę paviešinto Agnės Jagelavičiūtės (40) ir jos kaimyno konflikto, stilistė pirmadienį nutraukė tylą ir socialiniuose tinkluose pasidalijo keliais komentarais.

Agnės Jagelavičiūtės įrašas „Facebook“:

„Periodiškai mėgstu duoti tautai pasilinksminti: tai su kuo „susikalu“, tai kokią suknelę išdedu į šuns dienas, tai „apsišūdinu“ ant scenos.

Tokią situaciją, kad gyvenu virš psichinio ligonio, žino visi, mane sekantys. Butas atiteko iš Martyno Starkaus. Jo žmona kepa pyragus, o jis padeda „kovidu“ sergantiems ligoniams. Žodžiu, nuostabus žmogus. Tai jis pasivedė mane į šoną ir pasakė: „Yra bėda. Psichopatas po tavim.“

Pagalvojau, tiek to – aš niekada nesipykau su kaimynais. Tai štai: pirmasis konfliktas įvyko, kai jis atėjo sakyti, jog skambins policijai, nes jaunimas cigaretes rūko. Na, „pučia“.

Na, jam, per rozetes, kviečiam mentus maždaug. Aš, aišku, ne. Antras – kai sodinau gėles ir jam į balkoną nutekėjo vandens. Trečias – kai jis čiupo vaiką, važiuojantį riedlente, o tada mano vyras čiupo jį. Tada jis pastūmė mano auklę ir aprėkė Aistę. Ketvirtas kartas buvo, kai mano buvęs vyras ji pasiuntė ir ėjo policija aiškintis. O dabar, vietoj to, kad gintų savo vaiką, dar tyčiojasi iš manęs.

Seniui – apie 60 metų ir jis gyvena su mama. Ant durų, klasika – K + M + B ir vytis. Girdėjau, jis mokytojas ir šaulys. Edma, Martynai, Benediktai, ar jums negėda toks kolega?

Karantino metu kvietė policiją, nes vaikas namie. Kas antrą dieną. Policija jam pranešė, kad remonto nedaro. Dabar – kulminacija. Išvykom į Nidą. Atėjusi tvarkytoja rado „šiukšlyčių“. Žinant jį, tai buvo du kibirai mėšlo. Norėtumėte, kad tai būtų jūsų mama? Jūs pati ta tvarkytoja? Už ką jis mus mokė – juk mūsų nebuvo!

O dabar – apie mano rėkimą ir užrašą. Aš sumokėsiu tą „pydisą“. O namuose jūs visi atrodote kaip superžvaigždės? Neabejoju.

Iš kažkokios asabos išgirdau, daugiau gauni, daugiau duodi. Ko aš gaunu? Man ką, elektra pigesnė? Man maksimoj mokėti nereikia, už darželį, ką dar? Ką aš gaunu, tai jūsų heitą, nes moku pamatyti daiktus ant žemes ir juos pakelti. Na, tai pasityčiokite tą kart dar, o aš šį kartą esu absoliučiai teisi“, – rašė A.Jagelavičiūtė.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Kartu su šiuo komentaru Agnė pasidalijo ir skandalingu vaizdo įrašu, kuris penktadienį buvo paviešintas portale lrytas.lt.

„Instagram“ įrašas:

„Kelias dienas manęs nebuvo etery. Tokiais atvejais priimta geriau patylėti ar pavaidinti poilsį Toskanoje, bet man netinka. Aš sąmoningai pasirinkau nemeluoti. Ir nenoriu gyventi jūsų „fake“ realybėje.

Kelias dienas aš esu psichiatrijos klinikoje. Ne, čia negydo tik nuo psichozių, beprotystės, nuo alkoholizmo (nors 50 % išaugęs alko pardavimas suponuoja mintį, kad gali būti, jog šiek tiek meluojate sau). Čia gydo nuo nerimo, panikos atakų, netekčių, depresijos ir daugelio kitų dalykų. Kurie visai ne gėda.

Gėda vaidinti sveiką šiame išprotėjusiame pasaulyje.

Aš gi žinau, kad jūs neturit jokių bėdų. Baigėt pamainą „Maximoje“ ir fit fit – lūpas raudonai, nes prie Jurbarko dviejų iksų jūsų laukia tas vaikinas iš Dolcegabanos reklamos: nepabijok to žodžio – išverstais kiaušais, ir griebia jus glėbin. Už valandos „kabriku“ jūs jau lekiate į Sardiniją, o ryt – pamainoj kasoje. Laiminga kaip šamas. ANE?

Į pletkų platformą užsukate tik gryn pailsėti nuo orgazmų.

Čia aš viena turiu viską vilkti ant savo pečių. Išlaikyti vaiką, namus, pasirūpinti absoliučiai viskuo. Taip pat turiu nerimo bei panikos ir jau girdžiu sakant – kaip pasiklosi, taip išsimiegosi. Žinai, ir tu pasiklojai dirbti čiužinių pardavėja – tik „Diskorde“ meluoji, kad esi Monako kunigaikštytė.

Aš keikiuos?

Tai kviečiu į eksperimentą tris moteris trims dienoms.
Sumokėsiu po šimtą eurų visoms. Reikės tik klausyti, kokios jos yra. Na, nuomonės. Vienintelė sąlyga – aš išrinksiu foto.
Žiūrovus kviečiu komentuoti kaip įžymybes, ne kaip eilines moteris, nes jos jums staiga pasidaro labai šaunios. Darom?“, – socialiniame tinkle „Instagram“ rašė A.Jagelavičiūtė.

Šaltinis: lrytas.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e