Po skyrybų su Bunkumi Viktorija Siegel pagaliau nutraukė tylą

Naujausios žinios

Pastarosios dienos Viktorijai Siegel ir Danieliui Bunkui buvo nelengvos – pora po kelerių metų draugystės ir įvykusių sužadėtuvių pasuko skirtingais keliais. Po šių pokyčių socialiniuose tinkluose aktyvi influencerė kurį laiką nuo plačių komentarų apie skyrybas susilaikė, tačiau sekėjams atskleidė, kad išsikrausto gyventi į naują vietą. Susikrovusi bene paskutinius daiktus Viktorija visgi nusprendė nutraukti tylą ir trumpai pasisakyti apie nutrūkusius santykius.

Moteris užsiminė, kad nekantrauja pradėti naują etapą – tai įrodo ir naujausi jos įrašai instagrame. „Reziumė toks – iš patirties galiu pasakyti, nereikia gailėti kartu praleisto laiko, nereikia gailėti žmogaus, nereikia gailėti tos (bendros) vizijos. Taip, aš suprantu, kad tikrai visiems skaudu, visiems nemalonu, bet jei gyveni vien tik iš gailesčio, tu laimingas tikrai nebūsi. Vis tiek anksčiau ar vėliau viskas subyrės. Reikia gyventi čia ir dabar, būti laimingiems čia ir dabar. Galbūt savo tokiu poelgiu kažką padrąsinau judėti į priekį. Gal padrąsinau žengti tą žingsnį, jei jūs buvote nelaimingi, jei jūs buvote su žmogumi iš gailesčio ar dėl to, kad reikia, ar dėl to, „ką žmonės pasakys“.

Gyvenkite dėl savęs, o ne dėl kitų. Būkime laimingi mes viduje. <…> Mes privalome būti laimingi, privalome būti laimingi šeimoje, santykiuose, nes kai laiminga mama ir tėtis, nesvarbu ar kartu, ar atskirai, tada ir vaikai laimingi. Kai esate laimingi ir reikalai visai kitaip klostosi. Esu už laisvę gyventi. Esu už laisvę daryti tai, ką norisi, nes niekada negali žinoti, kada tas gyvenimas pasibaigs, kad ir kaip tai žiauriai nuskambėtų. O dabar visiems linkiu gražaus ir laimingo savaitgalio, o pati važiuoju pailsėti ir pabūti ten,. kur jaučiuosi laimingi ir labai rami“, – savo žinutę daugiau nei 142 tūkst. sekėjų skelbė Viktorija. Užbėgdama apkalboms už akių, moteris pridūrė, kad ilsėtis keliauja viena ir nors socialiniuose tinkluose ji šypsosi, tikrai nereiškia, kad jai neskauda širdies. Su žiniasklaida nei V. Siegel, nei D. Bunkus šia tema neatvirauja.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e