Pradėkite valgyti du kiaušinius per dieną, ir šie devyni pokyčiai nutiks jūsų kūnui!

Naujausios žinios

Vištienos kiaušinių sudėtis  yra  visiškai unikali. Rekomenduojama dozė yra nuo dviejų iki trijų kiaušinių per dieną, remiantis naujausiais tyrimais.

Pirmas dalykas, kurį reikia pradėti, jei norite numesti svorio
Jei turite valgyti kiaušinius pusryčiams, turėtumėte žinoti, kad jis suteiks jums daug energijos ir kalorijų, kurios padės atsikratyti riebalų perteklių, remiantis neseniai atliktais tyrimais Jungtinėje Karalystėje.

Padidinti kalcio absorbciją naudojant D vitaminą
Daugeliu atvejų žmonės labiau linkę valgyti vieną virtą kiaušinį, o ne paimti vieną šaukštą šviežios žuvų taukų. Maisto pramonėje dirbantys mokslininkai teigia, kad kiaušinių valgymas gali padidinti vitamino D kiekį. D vitaminas stiprina dantis ir kaulus, taip pat pagerina tikrą kalcio įsisavinimą.

Smegenys yra nuolatinė cholino apsauga, o
kasdien vartojant du kiaušinius, organizmui tiekiate reikiamą fosfolipidų kiekį. Jei neturite pakankamai šių vitaminų, jums gali pasireikšti trumpas ir sunkesnis atvejis – ilgalaikis atminties praradimas.

Mažėjantis senėjimas
Beveik 90% moterų nuo 35 iki 40 metų sumažino veido raukšlių skaičių dėl kasdienio kiaušinių vartojimo. Tai atitinka naujausią Nyderlandų sveikatos leidinyje paskelbtą tyrimą.

Valgyti kiaušinius padeda moterims pastoti, o
vitaminai B yra labai svarbūs, kai kalbama apie lytinius hormonus. Vitaminas B9 padeda formuoti nervinį vamzdelį ir raudonuosius kraujo kūnelius, todėl sumažina galimo protinio atsilikimo riziką. Vienas kiaušinis turi 7 mg šio specifinio vitamino B9.

Liuteinas apsaugo jūsų regėjimą
Vištienos kiaušiniai yra gana turtingi liuteinu, viena svarbiausių medžiagų, kurios yra atsakingos už aiškią ir aiškią viziją, pagrįstą naujausiais tyrimais Jungtinėse Valstijose. Bet koks liuteino trūkumas jūsų organizme gali sumažinti regėjimą ir sukelti kenksmingas komplikacijas.

Apsaugokite plaukus, kepenis ir odą naudodami vitaminų B kompleksą
. Kiaušiniuose esantys fosfolipidai skatina toksinų šalinimą kepenyse. Be to, vitaminas B12 ir biotinas yra gyvybiškai svarbūs jūsų odos ir plaukų atstatymo elementai.

Piktybinių navikų tikimybių mažinimas
Moterys, kurios reguliariai vartoja kiaušinius 15% mažiau tikėtina, kad kenčia nuo krūties piktybinių navikų, nes cholinas mažina piktybinių navikų atsiradimo riziką ir yra svarbi smegenų dalis.

Sumažinti širdies ir kraujagyslių ligų riziką
Dėl didelio fosfatido cholesterolio kiekio [randama vištienos kiaušiniuose], širdies ir kraujagyslių ligų rizika gali būti išlaikyta pusiausvyra. Jūs turite suprasti, kad tai nekenkia sveikatai; priešingai, jis iš tikrųjų sumažina cholesterolio kiekį organizme. Kiaušiniai yra gana daug omega-3 rūgščių, kurios iš tikrųjų sumažina trigliceridų kiekį kraujyje; taip sumažinant širdies ir kraujagyslių ligų riziką.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Patiko? Duok like ir pasidalink!


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e