Seksas po langais nepilnamečių porelei apkarto – juos išlydėjo policija

Naujausios žinios

Per trisdešimt metų, kiek gyvenu šiame name, to dar neteko matyti. Būdavo, kad paneryje susirenka jaunimėlis, pasibūna linksmai, teko matyti ir pagirtaujančių gražioje aplinkoje, tačiau gyvai Kamasutros pozų, dieną, tiesiai po langais – dar nemačiau“, – pasakojo paskambinusi Vilniaus g. 9-ojo namo gyventoja.

Anot moters, žvilgtelėjusi pro langą, kuris atveria žaliuojančios gamtos vaizdą tiesiai į Neries upę, ji pastebėjo „ore tabaluojančias baltas kojas“.

„Pradžiai nesupratau, kokį vaizdą matau, bet įsižiūrėjus pamačiau, kad tai – jaunuolių sekso scena, kurios jie net nesivargino paslėpti, na, pavyzdžiui, kad ir krūmuose. Tiesiai po langais, pievelėje, vaikinas ir mergina laisvai užsiiminėjo meilės reikalais. Gerai, kad bent visai nuogai neišsirengė, o tik vasarinius drabužius – šortukus – prisitaikė taip, kaip reikia. Na ir vaizdelių buvo – ir stačiai, ir gulom, ir keturpėsčiomis. Dabar aišku, iš kur pas vaikus atsiranda vaikai“, – pridūrė moteriškė.

Anot skambinusios moters, jaunuoliai iš pažiūros galėjo būti ir nepilnamečiai, be to, įtartinai svirduliavo, todėl drausminti juos pabūgo, kad nesugalvotų kerštauti už tai, jog buvo užklupti, nors ir nesislėpė.

Apie ilgokai po langais trukusią meilės išraišką pranešta ir policijos pareigūnams. Atvykus patruliams, su jaunuoliais vyko pokalbis. Kaip paaiškėjo, tai 14 ir 15 metų mergina ir vaikinas. Abu buvo blaivūs, neapsvaigę. Po patikrinimo ir pokalbio, jaunuoliai išlydėti iš savo meilės lizdelio ir perduoti tėvams.

Lytinio akto veiksmas viešoje vietoje policijos pareigūnų neužfiksuotas, tekstas surašytas remiantis liudininkų pasakojimu, tačiau jei taip būtų konstatuota oficialiai, pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 481 str. 1 d., už nedidelį viešosios tvarkos pažeidimą grėstų bauda nuo trisdešimt iki šimto keturiasdešimt eurų.   


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e