Šis vyras iššoko iš septinto aukšto, kad išgelbėtų savo sūnų. Taip gyvena šeima praėjus penkiems metams

Naujausios žinios

2015 metų sausį vyras pabudo nuo stipraus dūmų kvapo. Paaiškėjo, kad gretimame bute kilo gaisras. Michailas pažadino žmoną ir greitai ją išvedė į laiptinę. Tada, kai žmona buvo saugi, vyras grįžo pas keturmetį sūnų. Mažasis Arsenijus labai išsigando ir pasislėpė už sofos. Kol vyras ieškojo sūnaus, ugnis išplito po visą butą.

Ugnis užblokavo išėjimą į laiptinę ir liko tik vienintelė išeitis – šokti pro langą. Abrosimovai gyveno septintame aukšte, tačiau kitos išeities nebuvo. Michailas suėmė sūnų į rankas ir iššoko. Jis suprato, kad gal save pražudyti, tačiau net ir tokioje situacijoje vyras galvojo ne apie savo gyvenimą, o kaip išgelbėti sūnų. Visą smūgį sugėrė tėvas, o berniukas atsipirko lūžusiu raktikauliu ir įvairiais sumušimais.

Nepaisant to, kad Michailas nusileido į sniegą, jo būklė buvo kur kas blogesnė. Vyrui lūžo dubuo ir plyšo šlapimo pūslė. Jis netrukus buvo pristatytas į ligoninę, o kolegos pradėjo kovoti už Michailo gyvybę. Ilgą laiką vyro būklė buvo stabili, bet sunki. Gydytojams ne kartą teko perpylinėti kraują. Draugai ir pažįstami aukojo kraują ir pinigus būsimai operacijai.

Po sėkmingos dubens operacijos Michailas pradėjo atgauti sąmonę. Tuo pačiu metu Arsenijui buvo atlikta lūžusio raktikaulio operacija.

Abrosimovų butas visiškai sudegė, tačiau čia pagalbos ranką ištiesė geri žmonės. Šeimai buvo suaukota didelė pinigų suma ir jie įsigijo naują būstą. Dabar jie yra laimingi, sveiki ir pasipildė dar vienu šeimos nariu – sūnumi.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e