Šokiruojantis atvejis: dvylikametė pagimdė nuo brolio

Naujausios žinios

Prokurorė Georgina Buckley teismui pasakojo, kad nusikaltimas paaiškėjo tuomet, kai mergaitė dėl pilvo skausmų buvo atvežta į vieną Carmarthenshire’o rajono ligoninių, kur po kelių valandų pagimdė.

Akušerė mergaitės atsargiai paklausė, ar ši turėjo lytinių santykių, į ką mergaitė atsakė nežinanti. Paklausta, ar ji sutiko turėti lytinių santykių, ji atsakė taip maniusi, tačiau nebuvo tikra.

Prokurorės teigimu, neaišku, ar mergaitė žinojo, kad laukėsi. Tiesa, vėliau ji buvo nugirsta kitiems žmonėms sakanti, jog žinojo.

Vėliau buvo kreiptasi į atitinkamas tarnybas ir policiją. Pareigūnų apklaustas vaikinas sakė iš pradžių su sese namų pirmame aukšte „ėjęs imtynių“, kai tėvų nebuvo namuose. Vėliau jie užlipo į antrą aukštą eiti intymių ant lovos, nes esą buvo patogiau. Vėliau jie pradėjo bučiuotis, nusirengė ir turėjo lytinių santykių.

Prokurorės teigimu, neturima duomenų, kad šiuo atveju mergaitė buvo priversta santykiauti ar jai buvo grasinama.

Tyrimo metu paaiškėjo, kad vaikai užaugo „disfunkcinėje“ šeimoje, kur vaikais nebuvo rūpinamasi ir potencialiai prieš juos smurtaujama. Be to, berniukui šeimoje buvo leidžiama nuo dešimties metų žiūrėti pornografiją.

Paauglys dabar gyvena su globėjais ir gerai reaguoja į teigiamą jų poveikį ir labai gailisi dėl to, kas įvyko.

Šaltinis: anglija.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e