Sukrenčianti istorija: Po baisios avarijos ją paliko sužadėtinis, o motina užsakė karstą. Pagalbos ranką ištiesė tik vienas žmogus

Naujausios žinios

Irina Mitina profesionaliai užsiiminėjo sportu, ruošėsi vestuvėms, svajojo apie laimingą šeimą, tačiau likimas nusprendė kitaip. Mergina pakliuvo į siaubingą avariją, po kurios gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis.

Irina buvo daug žadanti sportininkė, o treneris Viačeslavas Dovganija pastebėjo merginos talentą, kai ji dar buvo paauglė. Jis buvo Ukrainos sunkiosios atletikos čempionas. Būtent jo treniruočių dėka, Irina tapo talentinga sportininke. Deja, bet besiruošiant svarbioms varžyboms įvyko siaubinga tragedija.

Automobilis su mergina nulėkė nuo kelio ir kelis kartus vertėsi. Nei vienas keleivis, išskyrus Iriną, stipriai nenukentėjo. Mergina patyrė sunkią nugaros traumą, dėl kurios tapo paralyžiuota.

Mergina net negalėjo pati kvėpuoti, todėl buvo prijungta prie kvėpavimo aparatų. Irinos motinai buvo pasakyta, kad reikia pinigų gydymui, kitaip dukra mirs. Mama nusprendė, kad geriau būtų užsakyti karstą… Ji daugiau nepasirodė pas savo dukrą. Sužadėtinis, su kuriuo buvo planuojamos vestuvės, taip pat pasirodė tik vieną kartą.

Merginą lankė ir nepasidavė tik vienas asmuo – jos treneris Viačeslavas. Jam atrodė, kad Irina žiūrėdama į jį prašo pagalbos. Net gydytojai buvo praradę viltį ir stebėjosi, kodėl pašalinis asmuo rūpinasi beviltiška paciente. Viačeslavas tikrėjo Irina.

Vyras investavo visus savo pinigus į merginos gydymą. Tarp gyvenimo ir mirties Irina praleido net vienerius metus. Tada baigėsi pinigai ir pagalbos reikėjo ieškoti kitur…

Vyras paprašė pagalbos internete, o neabejingi žmonės aukojo pinigus. Viačeslavui tai buvo sunkus gyvenimo etapas. Kartais nebūdavo pinigų net duonai, o gydymo išlaidos buvo labai brangios…

Gydytojai atsargiai teigė, kad mergina dar turi vilties atsistoti ant savo kojų. Dabar Irina gali judinti rankas ir atsistoti su kitų pagalba. Tai tikras stebuklas, kuris nebūtų įvykęs be Viačeslavo pagalbos.

Iki pilno atsigavimo dar reikės rimto gydymo ir reabilitacijos. Viačeslavas yra paskutinė Irinos viltis. Jis yra jos gyvenimo prasmė.

“Viačeslavas sako, kad esu jo vaikas ir jis mane augina“ – juokiasi moteris. “Aš esu jam neįtikėtinai dėkinga“.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Viačeslavas pamilo Iriną ir neketina pasiduoti. “Mes esame neįprasta šeima. Paprasti žmonės gali ginčytis, išsiskirti, bet aš žinau: kad ir kas nutiks, Irina visada bus su manimi, o aš su ja“ – žurnalistams pasakoja vyras.

Tai tikrai neįprasta pora, tačiau ji leidžia mums tikėti, kad pasaulyje vis dar egzistuoja tikra ir nesavanaudiška meilė.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e