Susipažinkite su trimis draugėmis, kurios kartu yra jau 100 metų!

Naujausios žinios

Tai yra draugystė!

Prieš šimtą metų Woodrowas Wilsonas buvo prezidentas, o moterims vis dar buvo uždrausta balsuoti.

1919 metais Auburn mieste, Meino valstijoje, gimė trys mergaitės, vardu Dorothy. Jie mokėsi toje pačioje mokykloje, ją baigė. Ir po 100 metų jie švenčia savo draugystės metines.

Dorothy Buchanan, Dorothy Kern ir Dorothy Murray vis dar gyvena Auburn, dvi iš jų tuose pačiuose namuose, kuriuos turėjo jų tėvai. Ilgamečiai draugai pergyveno savo klasės draugus, vyrus, brolius ir seseris.

„Aš tik vaikas. Nesijaučiu kitaip nei būdama 16-os “, – sako Dorothy Kern.

Ji yra Bateso koledžo absolventė, dirbusi žurnalistės pareigose studentų laikraštyje, o vėliau – „Lewiston Sun Journal“. Ten ji sutiko savo vyrą. Dorothy Kern mėgsta knygas ir visada norėjo jas rašyti, tačiau rašė dienoraščius, kuriuos jos vaikai saugojo per daugelį metų.

Dorothy Buchanan per Antrąjį pasaulinį karą lankė verslo kolegiją ir dirbo Amerikos Raudonojo Kryžiaus vykdančiąja sekretore. Ji prisimena teleprintininko, skaičiuojančio karo aukas, garsą.

Dorothy Murray visada patiko bendrauti ir iki šiol jai patinka šeimos vakarėliai. Kai šių metų pradžioje jai sukako 100 metų, meras padovanojo jai Auburn miesto raktus.

„1930-ųjų pradžioje buvo sunkūs laikai, bet mes išgyvenome … Negalėjome išleisti daug, viskas. Todėl mes išgyvenome “.

Susirinkusios trys moterys visada viena kitai užduoda tą patį klausimą: ” Kaip tu jautiesi?!” … Ir atsakymas visada yra tas pats: ” Gerai !”

„Man neskauda. Aš vairuoju automobilį. Viską darau kaip įprasta “, – sako Murray, o jos draugai stebisi, kodėl ji vis dar vairuoja.

Buchananas ir Kernas sako, kad atsisakyti vairavimo buvo vienas sunkiausių dalykų, kuriuos jiems teko padaryti. Tai reiškia nepriklausomybės praradimą ir niekas nenori būti našta savo šeimoms.

Dorothy Kern stebisi, kaip greitai prabėgo laikas.

– Laikas niekada nesulėtėja.

Jie dalijasi pagrindine gyvenimo paslaptimi: priimti žmones tokius, kokie jie yra.

„Nes visi nėra vienodi. Ne visi yra tokie kaip aš ar jūs “.

Jie skatina žmones mylėti vienas kitą ar bent šunį.

Kiek metų draugaujate su savo draugėmis?


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e