Sutikusi lietuvį Turkijos viešbutyje Dalia neteko žado: „Man buvo gėda“

Naujausios žinios

„Neseniai grįžau iš Turkijos, vykome su šeima pailsėti. Neslėpsiu, dėl pasirinkimo svarsčiau, nes jau iki tol žinojau, kad ten renkasi nemažai poilsiautojų iš Rusijos. Vis tik su vyru nutarėme išlikti neutralūs, su niekuo nesivelti į kalbas ir pasimėgauti savaite ramybės“, – rašo Dalia iš Kauno.

Pirmosios dienos buvo pakankamai ramios. Tikrai nebuvo įžūlių poilsiautojų, kurie kalbėtų apie savo politines pažiūras ar bendrautų nemaloniai, įžeidžiančiai pasaulinės situacijos fone.

Net nurimome ir sakėme, kad grįžę visiems papasakosime, kad tikrai nėra taip, kaip kartais gali pasirodyti iš šalies – neva suvažiuoja vien rusai ir ten plaikstosi.

Štai, gal kokią ketvirtą atostogų dieną situacija visai pasikeitė. Ir, kas svarbiausia, labiausiai, kaip jau įprasta, nustebino ne svetimi, bet savi.

Taigi, atėjome pusryčiauti vieną rytą į viešbučio restoraną, o ten, eilėje, žiūriu stovi kokių 40 metų vyrukas su marškinėliais, ant kurių pavaizduota rusiška vėliava.

Sukrėtė vyro apranga

Iš pradžių atkreipiau dėmesį tik į vėliavą, tačiau tai, ką netrukus išgirdau, net nupurtė. Tas vyras, pasirodo, su šeima bendravo lietuviškai!

Viršūnė, garbės žodis! Iki tos minutės tikrai galvojau, kad mes, lietuviai, esame vieningi ir visi suprantame, kas kare yra agresorius ir kad mūsų tikslas palaikyti Ukrainą ir ukrainiečius.

Deja, pasirodo, yra tarp mūsų ir tokių, kurie nelabai orientuojasi realybėje, o savo pažiūras moka išreikšti tik iššaukiančia apranga.

Jam tikrai negerai su galva – iš kur tokių atsiranda, kur jis gyvena, kokią žiniasklaidą skaito ir ar suvokia, kas išvis dedasi pasaulyje!? Žiūriu į tokius lietuvius ir darosi gėda, kad jie – iš mūsų šalies.

Šaltinis: tv3.lt


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e