To dar nebuvo: Lietuva – absoliuti „Eurovizijos“ lažybininkų lyderė

Naujausios žinios

Iki didžiosios „Eurovizijos“ dar daugiau, nei 70 dienų, tačiau lažybininkai jau regi konkurso lyderius. Eurovisionworld.com duomenimis, Lietuva šiemet turi didžiausią šansą laimėti.

„The Roop“ dainos „On Fire“ tikimybė laimėti vertinama 13 procentų. Antrojoje vietoje likusios Italijos ir trečiojoje – Rumunijos – 6 procentais.

Dar visai neseniai Lietuva buvo antrojoje vietoje, o Italija – pirmoje.

Jeigu lietuviai nuskintų pergalę, tai būtų jau trečiasis kartas iš eilės, kai lažybininkų nuomonė pasitvirtintų.

Prieš tai konkursą laimėjęs olandas Duncanas Laurence‘as ir 2018-ųjų „Eurovizijos“ nugalėtoja Izraelio atstovė Netta Barzilai taip pat buvo laikomi lažybininkų favoritais.

Aukštos vietos konkurse buvo prognozuojamos ir Lietuvos atstovei Ievai Zasimauskaitei, kuri pateko į konkurso finalą ir jame užėmė 12-ą vietą.Praėjusių metų „Eurovizijoje“ dalyvavęs Jurijus Veklenko į finalą, deja, nepateko.

„The Roop“ didžiulio populiarumo spėjo susilaukti ne tik tarp lažybininkų.

Visai neseniai paaiškėjo, jog jų kūrinys karaliauja „Spotify“ muzikos klausymo programėlėje kartu su tokiomis pasaulinio garso muzikos žvaigždėmis kaip Billie Eilish ar „The Weeknd“.

Grupė gali pasigirti ir Lietuvos vartotojų perklausų skaičiumi, viršijančiu šių abiejų atlikėjų dainų perklausų skaičius kartu sudėjus.

65-oji „Eurovizija“ šiais metais vyks Olandijoje, Roterdamo mieste. Lietuva pasirodys pirmajame pusfinalyje, gegužės 12 dieną.

Antrasis pusfinalis numatytas gegužės 14 dieną, finalas – dar po dviejų dienų.

Šaltinis


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e