TO DAR NEBUVO: Palangoje už skiepą – nemokama porcija cepelinų: norinčiųjų netrūksta

Naujausios žinios

Porcija cepelinų nuo 5 iki 7,50 eurų, dubenėlis šaltibarščių – nuo 2,50 iki 5 eurų – tokiomis kainomis šįmet verslininkai poilsiautojus pasitinka J. Basanavičiaus gatvėje, Palangoje. Tačiau kai kurie poilsiautojai gali gauti ne tik nemokamų ledų, bet ir nemokamų cepelinų.

Nemokamą porciją cepelinų gausite pasiskiepiję nuo COVID-19 Palangoje. Tokią akciją šįmet siūlo kasmet poilsiautojus stebinančios „Cepeliniškės“, o ledais jus vaišins elektrinius paspirtukus nuomojantys verslininkai. Yra ir tokių, kurie kviečia į nemokamus gyvo garso koncertus. Tačiau patys poilsiautojai atostogų išlaidas vertina skirtingai – vieniems brangu, kiti nesistebi.

„Kai kas per brangu, kai kas visai normaliai, – teigė J. Basanavičiaus gatvėje sutikta moteris, kuri tvirtino, kad kitose šalyse maistas kainuoja gerokai brangiau. – Kavinėse ir restoranuose aš patenkinta mūsų kainomis, nepalyginsi su Vokietija.“

Vis dėlto, ji tvirtino, kad kai kurios pramogos gerokai patuština piniginę. „Per brangu pramogos vaikams. Labai aukštos kainos“, – tvirtino moteris.

Į Palangą kasmet bent savaitei atvykstanti pora teigė, kad kainos nestebina ir dėl atostogų Palangoje tikrai nereikia taupyti. „Galima rinktis pagal kišenę, – kavinių ir restoranų gausą įvertino pora. – Kažkaip netaupom. Gauname atostoginius ir atvažiuojame.“

Tiesa, jie pridūrė, kad kainų kilimo greičiausiai nepastebėjo ir dėl to, kad kasmet apsistoja toje pačioje vietoje. Šeimininkė pažįstama, tad, matyt, dėl to ir kainos nekinta.

Tačiau kitas poilsiautojas juokavo, kad Palangoje pigus tik vanduo. „Didelės kainos, – teigė vyras. – Viskas gi dabar pabrangę.“

O su kompanija į Palangą atvykęs kitas poilsiautojas buvo nusiteikęs paprastai. „Viskas pigu pagal piniginę“, – į klausimą, kaip vertina kurorto kainas, atsakė vyras, nors šalia ėjusi moteris konkrečiai tvirtino, kad poilsiauti kurorte yra brangu.

Kainų nesureikšmino ir kita „Delfi“ kalbinta moteris. „Negąsdina tikrai. Sezonas. Normalu, – teigė ji. – Baruose kainų nežinau. Mano metuose jau nelabai į barus, o kavinėse padoru, niekas negąsdina tikrai.“

Keturioms dienoms į Palangą atvykusi pora teigė, kad planuoja paatostogauti išleisdami 150 eurų, tačiau stebėjosi ne tik maisto, bet ir paslaugų kainomis. „Ne tik maisto, bet ir mašinų stovėjimo kaina labai didelė“, – teigė poilsiautojas.

O Palangą atostogoms pasirinkusi jauna pora tvirtino, kad galima rasti ir nemokamų pramogų, o pavalgyti ir pigiau, pavyzdžiui, pasirenkant dienos pietų pasiūlymą. „Yra kavinių, kur už 6-7 eurus pietūs, – įvardijo mergina. – Man visai normalios kainos.“

Pora teigė, kad geriausia pramoga – saulėlydžio stebėjimas prie jūros, tad tokią pramogą greičiausiai ir pasirinks atostogaudami pajūryje.

O tokių, kurie pasinaudoja „Cepeliniškių“ pasiūlymu pasivaišinti nemokamais cepelinais pasiskiepijus nuo COVID-19 Palangoje taip pat netrūksta. Darbuotojos teigė, kad pavaišino jau ne vieną, o su skiepo įrodymu į „Cepeliniškes“ užėjęs ir cepelinais pasivaišinęs vyras tvirtino, kad skiepijosi ne dėl cepelinų, bet cepelinų po skiepo neatsisakė. „Taip sutapo. Taip reikėjo“, – nedaugžodžiavo vyras, kuris į Palangą užsuko ne tik pasiskiepyti ir pavalgyti.

Šįmet Palanga poilsiautojus pasitinka kiek pasikeitusi – kai kurie verslininkai persikėlė, kiti jau nebesiūlo savo siūlytų produktų, o kai kurie atvėrė naujas erdves.

Pasivaikščiojus J. Basanavičiaus gatve matyti, kad už porciją keptos duonos čia galite sumokėti ir 5 eurus, o už mėsainį – 9 eurus ir daugiau. Už dubenėlį dienos sriubos teks sumokėti nuo 2 eurų, už lietinius – nuo 4 eurų, o už žuvies kepsnį – nuo 5 iki 8,50 ir daugiau. Kijevo kotletas J. Basanavičiaus gatvėje gali kainuoti ir 13,50, o už omletą pusryčiams gali tekti susimokėti 6 eurus.

Šaltinis: delfi.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e