Turtinga pirkėja pavadino kasininkę nevykėle, tačiau parduotuvės vadovas pastatė chamę į vietą

Naujausios žinios

Klientas visada teisus – frazė, kurią labai mėgsta sakyti žmonės, kuriems labai trūksta elementaraus mandagumo. Kai kurie žmonės taip jaučiasi aukščiau kitų, kad net puola įžeidinėti pardavėjas dėl visiškai nepagrįstų dalykų.

Šios istorijos herojė dirba kasininke vienoje parduotuvėje. Ji stengiasi užsidirbti pinigų, kad galėtų susimokėti už savo studijas. Šią blogą dieną ji turėjo palikti savo sergantį sūnų su tėvais, kad tik nepraleistų pamainos darbe. Ji net nežinojo kas šiandien jos laukia. Jos pamaina ėjo įprastai, kol parduotuvėje nepasirodė turtinga moteriškė, kuri nė velnio nenutuokia kas yra geros manieros. Moteris apsipirkinėjo parduotuvėje kartu su savo maža dukra. Kaip visada moteris nieko neatsakė į mandagų kasininkės pasisveikinimą, o tiesiognumetė nuolaidų kuponus, kurie galioja jos perkamoms prekėms.

Kasininkė nuskanavo visas prekes ir pradėjo vesti nuolaidų kuponų kodus, kad būtų pritaikytos nuolaidos prekėms. Paaiškėjo, kad vienas iš kuponų jau nebegaliojo. Ji mandagiai tai bandė paaiškinti pirkėjai, tačiau ji kaip pasiutusi pradėjo staugti ant kasininkės ir prašė pakviesti parduotuvės vadovą. Kai parduotuvės vadovas artėjo prie nepatenkintos klientės, jis išgirdo kaip ši garsiai sako savo dukrai: “Dabar matai kodėl aš tave verčiu kasdien mokytis? Turėtum man dėkoti, nes jeigu nesimokysi, tai būsi tokia nevykėlė kaip ši kasininkė“.

Tai buvo pasakyta sąmoningai garsiai, kad tik pažeminti dirbančią merginą. Parduotuvės vadovas patvirtino moteriai, kad jos kuponas nebegalioja ir… iškraustė visas moters prekes iš maišų, paprašė palikti parduotuvę ir niekada daugiau į ją nebesugrįžti. Tokį parduotuvės vadovo elgesį galima tik pasveikinti!


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e