Vaikinas pardavė savo inkstą už „Iphone“ telefoną

Naujausios žinios

Noras gauti telefoną buvo per daug stiprus

2011-aisiais rinkoje pasirodęs telefonas buvo neįperkamas nei Xiao, nei jo šeimai. Tačiau vaikinas taip norėjo šio telefono, kad jis susirado prekeivį organais, kuris tuo užsiėmė juodojoje rinkoje. Šis vaikiną nugabeno į tuo metu nelegalią ligoninę, kurioje jam buvo pasiūlyta 3,2 tūkst. JAV dolerių. Verta paminėti jog tai buvo didesnė suma nei reikėjo telefonui. Medikai patvirtino, kad po operacijos vaikinas galės nugyventi įprastą gyvenimą.

1. Pav. Vaikinas tapo neįgaliu po to kai pardavė inkstą už „iPhone 4“ telefoną

Įrankiai nebuvo tinkamai sterilizuoti

Tačiau viskas buvo kiek kitaip. Kadangi nelegalioje ligoninėje įrankiai nebuvo gerai sterilizuoti, į Xiao organizmą įsibrovė infekcija. Nors po operacijos vaikinas kurį laiką jautėsi ne kaip, jis nesirįžo to pasakoti savo tėvams ir į kitus daktarus nesikreipė. Ir tik kai situacija patapo visiškai bloga, vaikinas tik tuomėt pasiryžo kalbėtis šia tema.

Deja, tuo metu infekcija jau buvo išplitusi ir į vienintelį kūne likusį inkstą, kuris buvo pažeistas nepataisomai. Nuo to laiko Xiao dienas leidžia lovoje, prikaustytas prie dializės aparato, kuris palaiko jo gyvybę.

Ar gavo telefoną – neaišku

Nors šeima ir prisiteisė iš ligoninės 320 tūkst. dolerių, vaikino sveikatos tai jau nebepataisys. Be to, niekas taip ir nežino, ar Xiao spėjo nuspirkti savo išsvajotąjį „Iphone 4“.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e