Vaizdas stotelėje pribloškė vilnietę: „Pamačiau, ką ji daro, ir netekau žado“

Naujausios žinios

„Eidama namo vakar stotelėje pamačiau vaizdą, kuris mane taip sujaudino, kad visą laiką gamindama vakarienę apie nieką kitą ir negalėjau galvoti“, – savo laišką pradeda naujienų portalui parašiusi skaitytoja Irma.

Kartu su šeima gyvename Lietuvos sostinėje – Vilniuje. Atrodytų, žmonės čia tikrai išsilavinę, o ir butą turime visai netoli miesto centro, kur yra įsikūrę daugybę įmonių ir verslo centrų.

Vakar ramiai eidama iš darbo praėjau autobusų stotelę. Staiga pajutau stiprų dūmų kvapą ir nejučiomis pasisukau į tą pusę, iš kurios sklido juntami dūmai.

Nėščia moteris rūkė cigaretę 

Iš pradžių mano akys užkliuvo už nėštukės moters pilvo, o pakėlusi aukščiau akis, pamačiau vaizdą, nuo kurio net supykino – ji rūkė cigaretę.

Pirmiausia į galvą atėjo tik vienas klausimas – kodėl? Vėliau ėmiau mąstyti, kodėl moteris nejaučia jokio gėdos jausmo? Pamačiau, ką ji daro ir netekau žado. Jai tai atrodo taip normalu, ji nei slėpėsi, nei prisidengė cigaretę ranka – tiesiog stovėjo ir traukė dūmą.

Jaunosios būsimos mamos, jūsų rankose yra mūsų ateities karta, būkite supratingos, padorios ir atsakingos – nenaudokite alkoholio, rūkalų ar narkotikų. Tai tiesiog yra didžiulis nusižengimas, gyvybės menkinimas. Ar jums tikrai nerūpi, kokios būklės į šį pasaulį ateis jūsų vaikelis? Baisu net ir pagalvoti, kas sukasi būsimos mamytės galvoje, kuri be jokios sąžinės graužaties šalia autobusų stotelės vidury dienos traukia cigaretės dūmą… Didžiulė gėda.

Autorius: skaitytoja Irma


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e