Valdžios tonas keičiasi: Šimonytė grasina, jog nepasiskiepiję privalės mokėti už….

Naujausios žinios

Konservatorė Ingrida Šimonytė teigia, kad gali būti, jog jau artimiausiu metu nuo COVID-19 nepasiskiepiję gyventojai, norintys dalyvauti renginiuose ar vykti į užsienį, turės savanoriškai testuotis savo lėšomis.

„Tikrai , manau, kad ateis artimiausiu metu tas laikas, kuomet bent jau savanoriškas testavimas, kuris reikalingas keliaujant ar einant į kažkokius renginius, ar kažkaip kitaip gyvenant, ne tai, kas privaloma pagal darbą galbūt, bet kas yra bent jau savanoriška, (nebebus apmokamas valstybės – ELTA), kad jis nebūtų per pigi alternatyva vakcinai“, – žurnalistams pirmadienį teigė Šimonytė.

„Todėl kad valstybei, mokesčių mokėtojams, tiesiai šviesiai pasakysiu, tai kainuoja brangiau negu kad žmogų paskiepyti“, – pridūrė ji.

Respublika.lt primena, kad jokia kompetentinga institucija nepateikė duomenų apie vakcinacijos sukeltų pasekmių skaičius, vakcinuotų žmonių antikūnų testų rezultatus, mirštančiųjų vidutinio amžiaus rodiklius. Taip pat neskelbiama informacija apie klaidingų PGR testų rodiklius.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e