Vangos pranašystė neduoda ramybės jos pasekėjams: su nerimu laukia vienos dienos…

Naujausios žinios

Akloji pranašė Vanga mirė prieš 24 metus, tačiau jos prognozės domina vis dar daugelį žmonių. Vanga turi šimtus tūkstančių sekėjų, kurie mano, kad ji neįtikėtinai tiksliai numatė daugelį pasaulio įvykių.

Artimas bulgarės aiškiaregės draugas Sergejus Kostornojus yra tikras: ji žinojo, kad planetą užplūs baisi koronaviruso pandemija.

Dar praėjusių metų gruodį Sergejus Kostornojus padarė šokiruojantį pareiškimą. Jis tikino, kad žmonės visame pasaulyje taps pavojingos ligos aukomis. Apie tai esą vyras sužinojo iš garsiosios bulgarės aiškiaregės. Tada ekspertai suabejojo jo žodžiais, tačiau vos po mėnesio žiniasklaida aktyviai pradėjo kalbėti apie koronavirusą.

Tačiau Vangos pasekėjas ir jos pranašysčių skelbėjas Sergejus tikina, kad ateityje planeta susidurs su ne ką mažesnėmis bėdomis:

„2020 metų gruodžio 22 diena – šioje datoje yra penki dvejetai. Jei neįvyksta stebuklas ir žmonija nesusipranta, bet ir toliau skleidžia blogį, vaikosi pinigus, pradeda karus, tada gali įvykti tokie dalykai, kaip bendra sunkios ligos epidemija ar kiti negeri dalykai. Tai gali būti netikėtas karas“, – dalijasi vyras, rašo starhit.ru.

Vangos draugas pridūrė, kad jis taip pat turi pranašysčių kitiems metams, tačiau jis dar negali atskleisti aiškiaregės žinučių.

„Yra tam tikras cenzas, kuris buvo duotas man prieš daugelį metų“, – paaiškina vyras.

„Vanga niekada nemėgo numerologijos, neįvardijo tikslių datų, tik būdingus metų ženklus. Ji sakė, kad gruodžio 22 dienos reikia laukti atsargiai. Ji sakė: „Mes kaitinsimės saulėje ir saulė kris kaip juodas šešėlis.“

Iš tiesų nėra žinoma, ar Vangos artimas pasekėjas Sergėjus sako tiesą. Jis taip pat atskleidė datą, kada esą baigsis koronaviruso pandemija:

„Kovo 20 dieną, pavasario lygiadienio dieną, koronaviruso problema nebebus tokia aktuali“, – vienos rusų laidos tiesioginiame eteryje sakė vyras.

Šaltinis: tv3.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e