Vasilisa Volodina išvardino 5 zodiako ženklus, kuriems rugsėjį beprotiškai pasiseks meilėje

Naujausios žinios

Vasilisa Volodina savo prognozėse sako, kad rugsėjis bus aktyvus ir užimtas mėnuo. Jis žada didelius ir daugiausia teigiamus pokyčius daugeliui Zodiako ženklų.

Pirmasis rudens mėnuo netikėtai sulauks meilės tiems, kurie jų mažiausiai tikisi. Šį kartą žvaigždės pasirinko Skorpionus, Liūtus, Dvynius, Jautį ir Aviną.

Asmeninė Skorpiono laimė šį mėnesį priklausys nuo finansų. Antroji pusė „pareikalaus investicijų“.

Rugsėjis bus užpildytas mažomis ir nelabai maloniomis užduotimis, kurių dėka planuojama žengti karjeros laiptais arba tiesiog padidinti pajamas. Tave išgelbės net banali premija.

Visas Skorpiono pastangas pateisins tai, kaip baigiasi mėnuo. Kai tavo aistra pamatys, kaip išleisi jai sąžiningai uždirbtus pinigus, ji su džiaugsmu atsidurs septintame danguje.

Žinoma, kiekviena įvykio detalė turi būti apgalvota iš anksto.

Jei tai dovana, tada rinkitės tinkamą gražią pakuotę; jei einate į restoraną, tada rinkitės gražią aprangą; jei nuspręsite išpildyti savo mylimojo ar mylimojo svajonę, pagalvokite apie aplinkybes, kuriomis jis sužinos apie tai.

Skorpionai „susimokės“ už savo meilę, tačiau rezultatas bus to vertas.

Liūtas, kaip ir Skorpionas, turi laukti mėnesio pabaigos. Šiuo metu jo lauks reikšmingas žmogus.

Likimas jau nukreipė jį į tavo kelią. Ko gero, jis taps jūsų vyru ar žmona.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Ligos reikia pasiruošti susitikimui: atkreipkite dėmesį į savo išvaizdą.

Seni, išblukę marškinėliai greičiausiai netiks progai ir paliks gerą pirmą įspūdį apie jus. Pasirūpinkite ir maloniais kvepalais.

Aviną suglumins sunkus tikslas – susieti mazgą su mylimuoju. Vasilisa Volodina rekomenduoja parodyti ryžtą ir atkaklumą, tačiau vis tiek jūsų negalima vadinti drovumu, tiesa?

Avinas vyras turi suorganizuoti nuostabų vedybų pasiūlymą. Jis turi būti toks, kad bus tiesiog neįmanoma pasakyti „Atsiprašau, bet ne“.

Atsiminkite savo partnerio meilę, nuostatas ir svajones. Individualus požiūris veikia beveik 100% laiko.

Avinų mergina, norinti susituokti, gali naudoti du metodus: užuominas ir nuoširdų pokalbį. Pirmuoju atveju reikia subtiliai ir subtiliai perduoti vyrui savo norą, vis dėlto nuolat keliant šią temą.

Antrasis variantas tinka tiems ženklo atstovams, kurie negali laukti oro prie jūros. Galite susitarti dėl vyro santuokos pasiūlymo. Nebijokite ir pamirškite apie viską, kas banalu ir standartu.

Jautis rugsėjį taip pat bus laimingas įsimylėjęs, tačiau visiškai kitoks nei kiti: žmonės, gimę po šiuo žvaigždynu ir toksiškuose santykiuose, pagaliau gaus galimybę jų atsikratyti.

Rugsėjis suponuoja dinamiką, aktyvumą, todėl tie Jautis, kurie nelauks patogaus momento ir nedelsdami pažymės „i“, pasieks sėkmę.

Dvyniai gaus didžiulę dovaną iš likimo – abipusį supratimą ir artimųjų palaikymą. Mylimasis taps dar artimesnis nei anksčiau.

Rugsėjį jūsų laukia daug negandų, tačiau visi jie galiausiai bus naudingi.

Naminiai gyvūnai užaugs Dvynių akimis, jų nuomonė taps reikšmingesnė. Pamatysite, kokie jie yra toliaregiai ir kaip jie geba teisingai įvertinti esamą situaciją.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e