Vynas ir šokoladas: išsprendžia problemą, su kuria susiduria visi be išimties!

Naujausios žinios

„Daily Mail“ skelbia, kad mokslininkai nustatė, jog šokoladas ir raudonasis vynas padeda atjauninti senas odos ląsteles.

Kaip tai veikia?

Senstant mūsų ląstelių DNR siūlai palaipsniui praranda apsaugines telomeras. Kovai su tuo mokslininkai pasitelkė raudonajame vyne, juodajame šokolade, raudonosiose vynuogėse ir mėlynėse rastus junginius.

Šiuose produktuose gausu flavonoidų, o jie yra žinomi dėl savo su uždegimu kovojančių ypatybių.

Praėjus kelioms valandoms nuo gydymo šiomis medžiagomis pradžios, senos ląstelės palaipsniui pradėjo atnaujinti telomeras.

Tikimasi, kad šis proveržis padės sukurti specialią terapiją kovai su senėjimu.

Taurė raudonojo vyno padės apsaugoti jūsų širdį.

Vynas ne tik teigiamai veikia odą, bet ir padeda sumažinti priešlaikinės mirties bei širdies ir kraujagyslių ligų riziką.

Saikingas alkoholio vartojimas (iki 7 taurių per savaitę moterims ir iki 14 vyrams) mažina mirties nuo širdies ligų riziką.

Ekseterio universiteto mokslininkų komanda kartu su Braitono universiteto tyrėjais priėjo prie išvados, kad senstant splaisingo faktoriumi vadinamų genų klasė palaipsniui atsijungia.

Žinomas tyrėjas profesorius Harry pakomentavo:

Tai pirmas žingsnis bandant atkurti pagyvenusių žmonių ląstelių funkcijas. Mūsų duomenys liudija tai, kad šių cheminių medžiagų naudojimas senstant atsijungiančių genų perkrovai gali turėti poveikio senų odos ląstelių funkcijų atsikūrimui.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Daktarė Eva Latorr, Ekseterio universiteto mokslinė darbuotoja, negali nuslėpti džiaugsmo, stebėdama ląstelių pokyčių lygį ir greitį.

Kai pamačiau, kaip kai kurios ląstelės pradėjo jaunėti, negalėjau tuo patikėti! Šios senos ląstelės greitu metu pradėjo atrodyti kaip naujos. Tai tikras stebuklas! Aš pakartojau eksperimentą kelis kartus ir visada gaudavau tą patį rezultatą – atsinaujindavo.

O ką apie tai galvojate jūs? Pasidalinkite savo nuomone!


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e