Vyrai pripažįsta kokių baisybių nori iš savo merginų ir kas jose jiems patinka

Naujausios žinios

Šeštajame dešimtmetyje gydytojas George’as W. Crane’as sukūrė  santuokos įvertinimo skalę , leidusią vyrams įvertinti savo žmonas ir atvirkščiai. Bet kuri žmona galėtų gauti −1 taško, jei dažytų nagus raudonai arba miegotų su plaukų suktukais. Baisu įsivaizduoti, kokios tuomet buvo sutuoktinių ginčai. Nuo to laiko praėjo beveik 100 metų ir geros žmonos apibrėžimas pasikeitė. Šiame straipsnyje išsiaiškinsime, kokius reikalavimus vyrai kelia savo išrinktiesiems ir ko jie apskritai nori iš savo santykių.

Norime, kad visos šeimos būtų laimingos, todėl mes sudarėme labiausiai paplitusių įsitikinimų, ko vyrai iš tikrųjų nori, sąrašą. Mums pavyko paneigti kai kuriuos iš jų, tačiau kiti pasirodė labai atkaklūs.

1. Vyrams patinka sąžiningos moterys.

Vyrai iš savo santykių išpažįsta tai, ko iš tikrųjų nori

Anksčiau buvo manoma, kad visi vyrai pamišę dėl to, kad yra glostomi ir giriami. Tačiau profesionali trenerė ir vedybų ekspertė Rinatta Paries tvirtina,kad sąžiningumą vyrai vertina lygiai taip pat, kaip ištikimybę, pagarbą ir fizinį patrauklumą.

Vyrai nori išgirsti tiesą iš savo moterų. Taip! Tiesa, o ne kritika. Paprastai tariant, tobula žmona yra ta, kuri sąžiningai ir be nuomonės išreiškia savo nuomonę.

2. Vyrai neprieštarauja pokalbiams apie gyvenimą.

Vyrai iš savo santykių išpažįsta tai, ko iš tikrųjų nori

Kad ir kaip būtų keista, vyrai neprieštarauja tuščiam pašnekesiui. Priešingai nei nusistovėjęs įsitikinimas, vyrams nepatinka moterys, kurios visada tyli – jas tikrai domina, kaip viskas vyksta tavo gale. Mes nejuokaujame.

Kanzaso valstijos universiteto pranešėjas ir talentingas rašytojas Deji Akingbade teigia, kad viena pagrindinių šeimų išsiskyrimo priežasčių yra nepakankamas bendravimas. Jei neturite apie ką kalbėti, tai labai nerimą keliantis signalas. Bendravimas padeda suprasti vienas kito jausmus nuomos metu, kol išmoksime skaityti vienas kito mintis.

3. Vyrai yra romantiškesni nei moterys.

Vyrai iš savo santykių išpažįsta tai, ko iš tikrųjų nori

Amerikiečių kiberpsichologas ir tarpasmeninių santykių ekspertas Gwendolinas Seidmanas atliko lyginamąją analizę, skirtą vyrų ir moterų lygiui būti romantiškais, ir priėjo prie įdomios išvados . Kaip paaiškėja, vyrai romantiką lenkia moterimis. Meilėje jiems svarbios ryškios emocijos ir, kaip taisyklė, dažniausiai jos pirmiausia prisipažįsta. Moterys, savo ruožtu, yra pragmatiškesnės ir išrankesnės renkantis gyvenimo partnerį.

4. Vyrams patinka moterys su makiažu.

Vyrai iš savo santykių išpažįsta tai, ko iš tikrųjų nori

Dauguma vyrų teigia , kad nėra nieko geriau už natūralų grožį, bet tai melas. Anot amerikiečių pažinčių svetainės, moterys, kurios taiko makiažą ir formuoja plaukus, sulaukia daugiau pasimatymų pasiūlymų. Taigi, fizinis patrauklumas ir ryškumas yra bruožai, kuriuos vyrai vis dar vertina.

5. Kelias į vyro širdį yra per jo skrandį.

Vyrai iš savo santykių išpažįsta tai, ko iš tikrųjų nori

Namuose gaminamas maistas yra svarbus vyrams. Patrikas Wanis, psichologas ir treneris romantiškų santykių srityje, yra  tikras, kad maisto gaminimas turi sakralinę prasmę.

Apetitą keliantys kvapai sukuria jaukumo jausmą. Be to, vyrai jaučiasi nepaprastai laimingi, kad jų mylima moteris atliko šį žygdarbį ir išmoko virti tikrai sudėtingą receptą. Vyrai mėgsta moteris, kurios juos gamina, ir tai nėra stereotipas.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


6. Vyrams nepatinka jokio visuomenės dėmesio.

Vyrai iš savo santykių išpažįsta tai, ko iš tikrųjų nori

Jei negalite įsivaizduoti savo gyvenimo be „Facebook“ ar „Instagram“ ir gebate lengvai pasidalyti savo asmeninio gyvenimo informacija su visuomene, atminkite, kad tai gali sujaudinti aplinkinius. Vyrai nerimauja dėl abejotino populiarumo socialiniuose tinkluose ir nesvajoja tapti viešų paskalų herojais. Psichologai tvirtina, kad vyrai nori vengti bet kokio papildomo dėmesio ir vertina moteris, kurios gali išlaikyti jų asmeninio gyvenimo paslaptį.

7. Vyrams patinka savarankiškos moterys.

Vyrai iš savo santykių išpažįsta tai, ko iš tikrųjų nori

Saldus mažas kvailys, kuris klauso savo vyro atmerktomis burnomis, visada praras savimi pasitikinčią ir savarankišką moterį. Kodėl? Viskas labai paprasta: savarankiška moteris yra  lygus partneris santykiuose. Galėsite kartu įveikti visus rūpesčius. Stipri moteris yra patikima atsarginė dalis.

Tačiau tai nėra vienintelė priežastis – savarankiškos moterys pasitiki savimi ir yra patenkintos savo gyvenimu, vadinasi, jos nėra dirglios.

8. Vyrams reikia asmeninės erdvės.

Vyrai iš savo santykių išpažįsta tai, ko iš tikrųjų nori

Autoritetinga psichologė Deborah Tannen sako, kad, remiantis jos pastebėjimais, moterys visą laisvą laiką stengiasi praleisti su mylimuoju, o vyrai labiau linkę išlaikyti nepriklausomybę ir leisti laiką vieni. Esant tokiai situacijai, kiekviena šeima turėtų ieškoti tobulos savo santykių pusiausvyros. Tačiau dauguma ekspertų sutinka, kad užspringusi meilė ir patologinis pavydas gali sunaikinti net stipriausią šeimą.

9. Vyrai ne visada galvoja apie seksą.

Vyrai iš savo santykių išpažįsta tai, ko iš tikrųjų nori

Stereotipas, kad vyrai galvoja tik apie vieną dalyką, yra visiškai pasenęs. Jed Diamond, amerikiečių psichologas, sako , kad moterys iš dalies kaltos dėl šio stereotipo atsiradimo. Viskas todėl, kad jie laukia tam tikro elgesio iš savo partnerio – drąsūs ir šiek tiek grubūs.

Iš tikrųjų vyrams svarbu ne tik fizinis artumas, bet ir ramaus uosto, šilumos ir supratimo jausmas. Patikėkit mums, stipri mūsų planetos pusė jau pavargo įrodyti, kad jie yra macho.

10. Vyrai nebijo savo santykius padaryti oficialiais.

Vyrai iš savo santykių išpažįsta tai, ko iš tikrųjų nori

Vyrai iš tikrųjų nebijo santuokos, tačiau yra labai atsargūs užmezgdami naujus santykius ir stengiasi išvengti skubotų sprendimų.

Naujausi JAV Binghamtono universitete atlikti tyrimai rodo, kad vyrams reikia daugiau laiko ir emocijų, norint įveikti lūžį. Ir pagal  statistiką moterys yra pasirengusios susituokti daug anksčiau nei vyrai. Neurologai paaiškina šį atotrūkį tuo, kad moters smegenys, palyginti su vyru, subręsta anksčiau.

Šiaip ar taip, svarbu suprasti savo partnerio emocinius poreikius ir rūpintis juo. Jei tai padarysite, jokia baimė negalės užgožti jūsų ateities.

11. Vyrai svajoja turėti sūnus ir dukras vienodai.

Vyrai iš savo santykių išpažįsta tai, ko iš tikrųjų nori

Paprastai manoma, kad visi vyrai svajoja turėti sūnų, nes sūnūs tęsia pavardę. Juos galima žvejoti ir jie turi bendrą interesą kartu žiūrėti futbolą. Tačiau remiantis „  Gallup“ instituto 2011 m. Atlikta apklausa , dauguma respondentų svajoja apie kūdikį. Psichologai paaiškina šią tendenciją tuo, kad būsimi tėvai bijo problemų, kurios gali kilti auginant berniuką – keiksmai, muštynės ir galimos problemos mokykloje.

Šiandien daugelis interneto vartotojų sako maždaug tą patį – šiuolaikiniame pasaulyje vaiko lytis neturi jokios reikšmės, o lyginti, ar berniukai, ar mergaitės yra geresni, yra nepriimtina.

Ar žinote apie dalykus, kurių vyras ieško moteryje, su kuria yra pasirengę praleisti visą savo gyvenimą? Prašau papasakokite apie juos komentaruose!


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e