Vyras internetu gyvai transliavo prekybos centre siaubingas prasidėjusias žudynes N-18

Naujausios žinios

Valandą trukęs susišaudymas baigėsi užpuoliką sulaikius. Skerdynės įvyko nepraėjus nė savaitei po žiauraus išpuolio Atlantoje, kai šaulys trijuose SPA nužudė aštuonis asmenis, tarp kurių šešios azijiečių kilmės amerikietės.

Vyras internetu gyvai transliavo viduryje baltos dienos prekybos centre prasidėjusias žudynes. Į prekybos centrą jis užėjo atsitiktinai. Bėgant nuo žudiko, stovėjimo aikštelėje buvo matyti ir daugiau be gyvybės ženklų gulinčių žmonių: „Viduje yra šaulys. Bėkite, traukitės.“

Apie pusę trijų dienos žudikas žmones šaudyti pradėjo ramiame Boulderio mieste. Aukomis tapo 10 žmonių, tarp jų ir 51-erių policijos pareigūnas, vienas iš pirmųjų gavęs iškvietimą ir atvykęs į įvykio vietą.

„Ir tada jis šovė į mus, galėjome tai pajusti. Mes nesustojome, tiesiog bėgome. Kažkas gulėjo ant kelio. Norėjau pribėgti prie jo, tačiau Nikolas nutempė mane ir pasakė, kad turime bėgti. Ir mes tiesiog bėgome“, – sako įvykio liudininkė Sarah Moonshadow.

Įvykio vietoje sutelktos didžiulės teisėsaugos pajėgos. Žudikas prekybos centre laikėsi kelias valandas. Visgi galiausiai pareigūnams pavyko jį sulaikyti. Iš sraigtasparnio darytuose kadruose matyti policininkų vedamas antrankiais surakintas vyras. Jis akivaizdžiai sužeistas. Policija nepatvirtino, ar tai jis šaudė žmones. Taip pat neatskleidžia, kokie buvo žiauraus išpuolio motyvai.

„Dirbsime dieną ir naktį. Turime sulaikę vieną įtariamąjį, noriu užtikrinti bendruomenę, kad jie yra saugūs ir, kad padarysime viską, kad per ateinančias valandas identifikuotume žuvusius“, – pasakoja Boulderio policijos viršininkė Maris Herold.

Įtikinti amerikiečius, kad jie saugūs, bus tikrai nelengva. Žudynės Kolorade įvyko nepraėjus nei savaitei, kai Džordžijos valstijoje trijuose SPA centruose žudikas nušovė 8-nis žmones, tarp jų 6-ias aziejiečių kilmės amerikietes. Žudynės išprovokavo masinius protestus ir auganti nerimą dėl azijiečių kilmės amerikiečių saugumo.

„Tai turi liautis. Kiekvieną savaitę, kiekvieną savaitę Jungtinėse Valstijose įvyksta šaudynės. Dabar atėjo mūsų eilė ir tai neturėtų pasikartoti niekur kitur“, – teigia Kolorado gyventojas Steven Mchugh.

Žudynės Kolorade jau septintos šaudynės šiemet, kai aukomis tampa daugiau nei keturi žmonės.

Šaltinis: tv3.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e