Žiauriausi kankinimo instrumentai istorijoje. Jūs nustebsite sužinoję kokie jie

Naujausios žinios

Viduramžiais nebūdavo jokių teismų, o tiesiog žmonės buvo iš karto baudžiami žiauriais kankinimo būdais. Šiems žmonėms teko išgyventi tikrą košmarą…

Vonia

Žmogus priverstinai būdavo pasodinamas į vonią ir iškišta būdavo tik galva. Tada ant jos pilamas medus ir paleidžiamos bitės. Bitės pradeda pulti auką, o koks skausmas turbūt galite įsivaizduoti…

Kiniškas kankinimas

Atrodytų, kad tai tik lašas vandens. Šis kanknimas gal ir nėra skausmingas, tačiau protiškai yra vienas iš baisiausių. Auka buvo pasodinama ir ant jo galvos po lašą krenta vanduo. Šie lašai aukai neleisdavo užmigti ir ji mirdavo nuo miego trūkumo arba išprotėjimo.

Liežuvio išlupėjas

Atsimenate, kai vaikystėje už negražius žodžius, mama žadėjo išplauti burną su muilu? Žinoma tai padėdavo, tačiau šis įrankis kur kas efektyvesnis. Jis susideda iš dviejų dalių, pirma atidaro burną, o antra tiesiog išlupa liežuvį… Ėjimas pas odontologą ne taip ir baisu, ane?

Gijotina

Klasikinis mirties bausmės instrumentas, kuris laikomas vienu humaniškiausių. Žinoma, lyginant su kitais kankinimo būdais. Aštrus peilis krenta ir nukerta aukos galvą. Tokia mirtis laikoma visiškai neskausminga, nes žmogus tiesiog nespėja nieko pajausti.

Nukryžiavimas

Gilijotina žinoma yra klasika, kaip ir šitas, tačiau tai sukelia labai lėtą ir skausmingą mirtį. Auka prikalama prie kryžiaus ir paliekama tol, kol numirs. Tai gali trukti net kelias dienas… Baisiausia tai, kad šis dalykas dar yra legalus kai kuriose šalyse.

Karstas

Šis kankinimo būdas buvo labai populiarus viduramžiais. Žmonės tiesiog būdavo patalpinami į narvą, pakabinami ant kokio medžio ir palikti mirti. Kartais specialiai būdavo dedami į kuo mažesnius narvus, kad kančios būtų didesnės.

Galvos spaudėjas

Per filmus esame matę, kai mafija kerštauja spausdami žmogaus rankas, tačiau ar galite įsivaizduoti, kai tai daroma su galva? Tikiuosi ne… Tarp šių metalinių plokščių buvo įdedama žmogaus galva ir palengva spaudžiama. Žmogaus kaukolė tiesiog būdavo sutraiškoma, o akys išsprogdavo. Kartais kankinimą sustabdydavo ties puse: žmogus išgyvendavo, bet netekdavo žandikaulio.

Nykščių spaudėjas

Šis kankinimas dažniausiai neprivesdavo prie žmogaus mirties, tačiau labai skausmingas. Pirštų galiukai būdavo suspaudžiami ir spaudžiama kuo stipriau. Tai būdavo naudojama ir su kojų pirštais arba ausimis

Pjūklas

Auka būdavo pakabinama aukštyn kojomis, kad kraujas tekėtų į galvą, o kūnas pjaunamas per pusę.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Ištikimybės diržas

Šie diržai turėjo kelias paskirtis. Vieni naudodavo, kad mergaitė išliktų nekalta, o kiti vyrai uždėdavo savo moterims, kad jos būtų ištikimos, kol šis bus kare. Klausimas: kas būdavo jeigu vyras negrįždavo? Ar būdavo atsarginis raktas? Visgi kai kurios moterys bandydavo būti neištikimos net ir su šitasi, tačiau meilužis susipjaustydavo savo daikčiuką į ašrius kampus.

Gėrimo kankinimas

Šiuo kankinimo būdu žmogus buvo verčiamas gerti vandenį. Žmogui jis buvo pilamas išvien į burną, todėl jis neturėjo kitokio pasirinkimo kaip jį ryti. Nuo skausmo žmogus mirdavo.

Lopšys

Auka būdavo pasodinama ant šio trikampio ir laikoma, kol netekdavo sąmonės. Tada būdavo palaukiama, kol atgaus sąmonę ir vėl sodinama atgal. Tai buvo laikomas vienas humaniškiausių kankinimo būdų, nes jis nelaužė jokių kaulų ar sanarių.

Kėdė raganoms

Kėdė buvo pritvirtinta ant ilgo strypo. Kankinamasis buvo pasodinamas į kėdė ir leidžiamas į vandenį, ten palaikomas ir vėl traukiamas lauk. Ir taip pastoviai kišama į vandenį ir ištraukiama. Dažniausiai tai būdavo daroma šaltuoju metu, kai vanduo būdavo ledinis. Kartais tokie kanknimai užtrukdavo ir iki visos dienos laiko.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e