Atostogos virto tragedija: mama žuvo gelbėdama sūnų

Nelaimės

Drąsi mama Melissa Bagley nuskendo savo šeimos akivaizdoje prie Fankonijos krioklio Naujajame Hampšyre, JAV, kai bandė išgelbėti į krioklį įkritusį 10-metį sūnų.

Mama žuvo savo vaikų akivaizdoje. 44 metų moteris mirė nepaisant kitų šeimos narių bandymo ją išgelbėti – jie puolė į vandenį jos traukti, tačiau nesėkmingai, rašo mirror.co.uk.

Šešių asmenų šeima ir šeimos draugai išgyvena didžiulę tragediją – 44-erių mama, ištekėjusi už policininko, pėsčiomis keliaudama prie gražaus krioklio pamatė, kaip jos jaunėlis sūnus įkrito į krioklį ir jį nunešė srovė.

Žuvo gelbėdama sūnų

Ji šoko jo gelbėti, o jos vyras ir 18-metis sūnus, matydamas, kas dedasi vandenyje, pasileido paskui juos ir šoko į vandenį, tačiau įstrigo tarp akmenų. Daugiavaikiam tėčiui ir vienam iš vaikų prireikė skubios medikų pagalbos. 

Keturių asmenų šeima iš Masačusetso atostogavo Naujajame Hampšyre su šeimos draugais, kai įvyko nelaimė. Broliams pavyko ištraukti 10-metį iš vandens, tačiau mamos išgelbėti jiems nepavyko. 

Jiems traukiant jauniausiąjį brolį iš vandens, vienas brolis įstrigo tarp vandenyje buvusių akmenų, jį suskubo gelbėti tėtis. 

Jis taip pat ieškojo ir savo žmonos, galiausiai rado ją ant netoliese esančios uolos be sąmonės. Jis bandė ją gaivinti, kol atvyko greitoji medicinos pagalba, tačiau moteris mirė įvykio vietoje, vaikų akivaizdoje. Tada tėvas nuskubėjo ieškoti tarp akmenų įstrigusio vaiko ir jį išgelbėjo.  

Prie krioklio atskubėję gelbėtojų ekipažai, kuriems kitas keliautojas parodė, kur yra įvykio vieta. Melissa buvo rasta negyva, dar du žmonės patyrė gyvybei nepavojingus sužalojimus. 


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e