Mamos širdis plyšta iš skausmo: tragiškai žuvo jos 4 vaikai ir vyras

Nelaimės

Mama Candi Strawderman liko sugniuždyta po to, kai jos sužadėtinis ir keturi maži vaikai žuvo per siaubingą gaisrą Mathias mieste, Vakarų Virdžinijoje. Tyrėjai bando išsiaiškinti gaisro priežastį. Minima, kad namuose buvo keletas šildytuvų.

Mama sielvartauja po to, kai šią savaitę gaisre tragiškai žuvo jos sužadėtinis ir keturi mažamečiai vaikai – vienerių, dvejų, trejų ir penkerių metų. Vienintelė likusi gyva yra jos dukra, kurios įvykio metu nebuvo namuose.

Patyrė tragediją

Candi Strawderman neteko penkių savo šeimos narių per didžiulį gaisrą, kilusį ankstyvą šeštadienį jų namuose. Jos 28 metų sužadėtinis Hanteris Kempbelas (Hunter Campbell), du jų vaikai Greisonas (Grayson) ir Buklis (Bucklee) bei du jos sužadėtinio vaikai Abilenė (Abilene) ir Džeisas (Jayce) – visi jie žuvo per gaisrą.

Vietos savanoriai ugniagesiai atvyko kovoti su smarkiomis liepsnomis, tačiau buvo per vėlu. Candi pavyko išlipti pro langą, tačiau ji susižeidė. Ji buvo skubiai nugabenta į traumatologijos centrą.

Pasak vyriausiojo valstijos ugniagesių maršalo pavaduotojo Roberto Bailey, Candi sužeidimų mastas dar nežinomas. Jis taip pat paminėjo, kad gaisro priežastis dar nenustatyta, nes namas Woods Edge Road gatvėje, Mathias mieste, Vakarų Virdžinijos valstijoje, JAV, smarkiai apgadintas. Tačiau jis paminėjo, kad name buvo keletas šildytuvų, kurių negalima atmesti kaip galimos priežasties.

Itin svarbu, kad ugniagesių vadai pabrėžė, jog griuvėsiuose nerasta jokių dūmų signalizatorių. Kaip galima priežastis įvardijami elektriniai šildytuvai – tačiau namo konstrukcijos pažeidimai tokie dideli, kad priežastis liks nenustatyta, rašoma mirror.co.uk.

Candi su šeima (nuotr. asmeninio albumo („Facebook“)

Pasidalijo žinute

Mathias  savanorių ugniagesių komanda, sukrėsta tragedijos, socialinėje žiniasklaidoje pasidalijo nuoširdžia žinute.

Jie rašė: „Prašome melstis už visą mūsų bendruomenę. Ne tik už šeimas, kurias palietė ši tragedija, bet ir už ugniagesius, greitosios medicinos pagalbos darbuotojus, dispečerius ir visus, kurie turi gelbėti žmones, o paskui tęsti savo dieną, kad galėtų padėti įveikti kitą nelaimę“.

Taip pat pridūrė: „Tvirtai laikykite savo kūdikius. Niekam nežadama rytdiena.“

Candi, slaugytojos padėjėja, kilusi iš Misisipės, su šeima gyveno Vakarų Virdžinijoje. Jos socialiniuose tinkluose gausu džiugių nuotraukų, kuriose ji užfiksuota su vaikais ir sužadėtiniu.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Sulaukia pagalbos

Šeimos draugė Brandie Hall sukūrė „GoFundMe“, kad paremtų Candi šiuo neįsivaizduojamai sunkiu metu, prašydama maldų, aukų ar tiesiog nuorodos pasidalijimų.

Ji rašė: „Šeimai leidus, įsteigiau šią priemonę, kad ji padėtų padengti laidotuvių išlaidas, medicinines sąskaitas ir visa kita, ko jiems reikia, kad galėtų susigrąžinti dalį savo gyvenimo“.

Taip pat pridūrė: „Be to, kartu su Candi išgyveno ir jos dukra, kuriai reikės paramos, nes ji neteko savo brolių ir seserų.“

Brandie Dean sakė: „Candi ir jos šeima yra vieni mieliausių ir linksmiausių žmonių, kokius kada nors būtumėte sutikę. Kai kalbama apie šeimą, tai yra jų svarbiausias prioritetas. Candi jos kūdikiai buvo visas pasaulis. Kai pamatydavai Candi, pamatydavai ir Hanterį bei vaikus“.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e