Kraupi avarija Lenkijoje: žuvo lietuvis, be tėvo liko du maži vaikai

Nelaimės

Lietuvos pilietis žuvo pirmadienio rytą Lenkijoje, kelyje vedančiame į Lietuvą, kai jo vairuojamas automobilis kaktomuša susidūrė su kita mašina. Per avariją dar du žmonės buvo sužaloti.

Kaip pranešė Lenkijos ugniagesiai, avarija kelyje nr 16 (Augustavas-Seinai, toliau šis kelias eina į Lazdijus), ties Serski Las gyvenviete.

Atvykę į avarijos vietą Augustavo ugniagesiai rado kaktomuša susidūrusius du automobilius. Panaudoję specialią gelbėjimo įrangą ugniagesiai iš sumaitotų automobilių išlaisvino tris žmones. Vienam vyrui greitosios pagalbos medikai įvykio vietoje konstatavo mirtį.

Dar du sužeisti žmonės išvežti į ligoninę Augustave.

Dėl šios avarijos į Lietuvą vedantis kelias buvo užblokuotas ir nepravažiuojamas maždaug 5 valandas.

Kaip informuoja radio.bialystok.pl, susidūrė automobiliai „Škoda“ ir „Toyota“. Per avariją žuvo 31 metų automobilio „Toyota“ vairuotojas, o „Toyota“ vairuotojas ir keleivė (abiems po 39 metus) buvo sužaloti.

Portalas „Delfi“ praneša, kad žuvęs vyras yra Lietuvos pilietis. Lietuvos užsienio reikalų ministerija portalui patvirtino, kad kelyje Augustavas-Seinai iš tiesų žuvo Lietuvos pilietis. Tačiau daugiau informacijos nesuteikė.

Kelias, kuriame įvyko avarija yra vienas iš dviejų pagrindinių kelių, kuriais lietuviai važinėja į Lenkiją ir atgal. Kuria kryptimi važiavo lietuvio automobilis, kol kas nežinoma.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e