Tragiška dingusio lėktuvo atomazga: visi skridusieji žuvo

Nelaimės

Buvo rastos Malavio viceprezidentą skraidinusio lėktuvo nuolaužos. Šalies prezidentas Lazarusas Chakwera pranešė, kad įvykio vietoje išgyvenusiųjų nėra.

Malavio viceprezidentas Saulosas Chilima ir dar devyni žmonės pirmadienio rytą skrido šalies viduje, kai jų lėktuvas dingo iš oro uosto radarų.

Karinis orlaivis, skrido esant blogoms oro sąlygoms. Kareiviai apieškojo Čikangavos mišką, stengdamiesi surasti lėktuvą.

Antradienį surengtame pranešime spaudai Malavio prezidentas L. Chakwera sakė, kad Malavio gynybos pajėgų vadas jį informavo, jog paieškos ir gelbėjimo operacija yra baigta ir lėktuvas rastas.

L. Chakwera pridūrė, kad jam „labai liūdna ir gaila“ pranešti Malavio gyventojams apie siaubingą tragediją. Anot jo, gelbėtojų komanda rado visiškai sunaikintą lėktuvą.

Malavio viceprezidentas ir prezidentas priklauso skirtingoms partijoms, tačiau abu susivienijo, kad per 2020 m. rinkimus sudarytų aljansą.

51 metų daktaras S. Chilima buvo pakeliui atstovauti vyriausybei per prieš keturias dienas mirusio buvusio vyriausybės ministro Ralpho Kasambaros laidotuves.

Lėktuvu, kuris pirmadienio rytą pakilo iš Malavio sostinės Lilongvės, taip pat skrido buvusi pirmoji ponia Shanil Dzimbiri.

S. Čilima nuo 2014 m. buvo Malavio viceprezidentas. Malavyje jis buvo labai mėgstamas, ypač tarp jaunimo, praneša naujienų agentūra AFP.

Parengta pagal BBC inf.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e