Trijų vaikų mamos šuolis su virve virto baisiausia tragedija: sutraiškytą moters kūną matė jos vyras

Nelaimės

Kazachstaną prieš kurį laiką sudrebino skaudi šeimos tragedija – trijų vaikų mama žuvo nušokusi su virve nuo tilto. Dabar paaiškėjo, kad dėl šios nelaimės buvo kaltas darbuotojas, kuris nesilaikė saugumo reikalavimų.

Instruktorius Alexanderis Muznikas ketveriems metams pateko į kalėjimą dėl tragiškos 33 metų Yegenios Leontyevos mirties.

Kazachstano teismas išgirdo, kaip jos vyras Alexanderis Tkachenko kentė siaubą matydamas, kaip jo žmona žūsta prieš jo akis.

Trenkėsi į žemę 

Trijų vaikų motina leido savo draugei šokti pirmai, ir šis šuolis su virve buvo sėkmingas, buvo pasakyta teismui Karagandoje, Kazachstane. Liudytojai sakė, kad Jevgenija atrodė „išsigandusi”, bet jie išgirdo, kaip instruktorius ragino ją šokti.

Siaubingame vaizdo įraše matyti, kai jos vyras Alexanderis Tkachenko pasako: „Aš tave myliu“, o ji šoka nuo stogo. Pasak pranešimų, ji trenkėsi į žemę ir į geležinę tvorą, nes atraminė virvė nebuvo tinkamai pritvirtinta prie medžio.

Pasigirdo ant stogo sėdinčių žiūrovų klyksmai, ir po baisaus kritimo apačioje buvo matyti, kaip stebėtojai skuba prie jos padėti. Sukryžiuota linija, prie kurios buvo pritvirtinta virvė ir kuri turėjo sustabdyti jos kritimą ir palikti ją kabėti virš žemės, nesulaikė kritimo.

Mamos šuolis su virve virto tragedija: sutraiškytą moters kūną matė jos vyras (nuotr. facebook.com)

Kaip rašoma vietiniuose pranešimuose, atsakingas darbuotojas krito ant žemės, kai ji trenkėsi į žemę, rašo dailystar.co.uk.

Manoma, kad jis laikė saugos virvę, kuri turėjo būti pritvirtinta prie medžio, ir jį paveikė jos kritimo jėga, traukianti nepritvirtintą virvę.

Paskyrė ketverių metų bausmę

Gedintis moters vyras pasakė: „Atėjau palaikyti savo žmoną. Ji buvo sutraiškyta prieš mano akis – buvau sukrėstas ir išsigandęs. Akivaizdu, kad tai darbuotojo kaltė. Jie nesuderino savo veiksmų.

Instruktorius nepažiūrėjo žemyn, kad įsitikintų, jog virvė pririšta. Aš niekam to nelinkiu, ir jis turi sėdėti kalėjime. Žinoma, tai nesugrąžins mano žmonos ir mano vaikų motinos…”


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Mamos šuolis su virve virto tragedija: sutraiškytą moters kūną matė jos vyras (nuotr. facebook.com)

Moteris patyrė sunkų kaukolės lūžį, smegenų sužalojimus ir daug dešiniosios pusės lūžių.

Ją skubiai nuvežė į ligoninę, bet ji mirė, kai chirurgai bandė ją išgelbėti.

Draugas Antonas Shevelevas pasakė teismui, kad jis reikalavo nuimti diržus, nes Yevgenia „bijojo šokti” ir jie „turėjo grįžti namo“”. Bet A. Muznikas įkalbėjo ją šokti, kaip sakė jis.

Moteris turėjo tris jaunesnius nei 14 metų berniukus, du savo ir vieną mirusio giminaičio sūnų. A. Muznikas buvo nuteistas už saugos taisyklių neatitinkančių paslaugų teikimą ir mirtį dėl aplaidumo.

Jis buvo nuteistas ketveriems metams vidutinio saugumo kalėjime, o jo nuosprendis buvo parodytas Kazachstano televizijoje.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e