Atskleidė, kodėl moterys dejuoja sekso metu: nustebsite sužinoję

Nuomonės

Moterys atskleidė tikrąją priežastį, kodėl jos dejuoja sekso metu – tai ne tai, apie ką galvojate. Miegamajame dažnai girdimos dejonės ir tam yra slapta priežastis, kodėl moterys garsiai mylisi.

Vyrai ir moterys, kurie akto metu dejuoja, teigia, kad jų lytinis aktas buvo geresnis ir jie jautė didesnį abipusį seksualinį pasitenkinimą, palyginti su tais, kurie tai darė tylėdami, rašo dailystar.co.uk.

Aimanavimas gali padidinti pasitikėjimą savimi

Garsų leidimas – tai bendravimo forma, padedanti partneriui sužinoti, kas jums patinka ir kas ne.

Garsų skleidimas lovoje taip pat gali padidinti jūsų mylimojo pasitikėjimą savimi, nes jis įsitikina savo seksualine kompetencija ir tuo, kad jam pavyksta jus patenkinti.

Žmonės, kurie sekso metu dejuoja, paprastai labiau pasitiki savo seksualiniais įgūdžiais, galbūt tai reiškia, kad žmonės, kurie puikiai jaučiasi lovoje, kelia didžiausią triukšmą.

Pora (nuotr. Fotolia.com)

Aimanuoja norėdamos pakelti vaikino savivertę

Tačiau 2012 m. atliktas tyrimas parodė, kad pagrindinė priežastis, dėl kurios moterys dejuoja sekso metu, yra siekis pagerinti partnerio rezultatus.

Centrinio Lankašyro ir Lidso universitetų mokslininkai ištyrė 71 lytiškai aktyvią 18-48 metų amžiaus moterį ir paklausė, kiek jos yra garsios sekso metu.

Jie padarė išvadą, kad nors daugelis moterų daugiausiai orgazmų patyrė per preliudiją su partneriu arba masturbuodamosi, daugiausiai dejonių buvo išsakoma prieš vyro orgazmą ir jo metu.

Iš tirtų moterų 66 % teigė, kad dejuoja norėdamos pagreitinti partnerio kulminaciją, o 87 % sakė, kad sekso metu dejuoja norėdamos pakelti vaikino savivertę.

Tyrėjai teigė: „Tai yra labai svarbus veiksnys. Šie duomenys kartu aiškiai rodo, kad moterų patiriamo orgazmo ir aimanavimo laikas yra nesusijęs, ir rodo, kad bent jau dalis šių reakcijų yra sąmoningai kontroliuojamos, o tai suteikia moterims galimybę manipuliuoti vyrų elgesiu savo naudai“.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Tuo tarpu vyrai turėtų būtinai dejuoti preliudijos metu, nes manoma, kad tai darant moterims labiau patiks oralinis seksas.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e