Danielius Bunkus dukrą Nicolę atsivedė į išskirtinę erdvę: šalia – ir sūnus Kristupas

Žmonės

Žinomi žmonės su atžalomis rinkosi į išskirtinės vaikų švenčių erdvės „Eva Land“ atidarymą.

Pastelinių spalvų grožio salonas svečius subūrė magiškai šventei, kurioje grožio fėjos kūrė spalvingas šukuosenas bei manikiūrus, vaikai buvo dabinami Lietuvių dizainerės kurtomis tatuiruotėmis, profesionalios grimo meistrės puošė kūno piešiniais, o konditerės svečius kvietė į meduolių dirbtuves, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Į naujos vaikų švenčių erdvės atidarymą atvyko ir būrys žinomų veidų: renginių organizatorė Erika Purauskytė bei Mis Lietuva Vaida Grikšaitė-Česnauskienė su dukromis, dizaineris Robertas Kalinkinas su šeima, „Unavita“ klinikos įkūrėja Eglė Gliaudelytė su sūnumi, verslininkas Danielius Bunkus su abiem vaikais: dukra Nicole ir sūnumi Kristupu bei kiti garsūs veidai.

„Jau prieš aštuonerius metus turėjau svajonę kažką atidaryti, tik tiksliai nežinojau, kas tai galėtų būti. Idėja atidaryti būtent tokią švenčių erdvę gimė prieš trejus metus, nuvažiavus į Dubajų. Apsilankėme ten grožio salone ir iškart supratau, kad tokia sritis būtent man – myliu grožį ir myliu vaikus, todėl norėjosi šiuos du dalykus sujungti ir sukurti ypatingai gražią erdvę, kur vaikai galėtų puoštis ir švęsti šventes.

Turim profesionalias meistres, kurios sukurs spalvingas šukuosenas, veido piešimo profesionales, bei personažus, kuriančius išskirtinę aurą. Čia žaidimų ir pramogų atras tiek mergaitės, tiek berniukai, o ateityje savo šventes pripildytas grožio ritualais švęsti galės ir būsimos nuotakos ir būsimos mamos“, – pasakoja „Eva Land“ įkūrėja Eglė Klivickienė, kuri studiją pavadino savo dukros Evos garbei.

Renginyje – ir Danielius Bunkus su vaikais 

Apsižvalgyti naujoje vaikų erdvėje ir papuošti savo dukrą atvyko ir verslininkas Danielius Bunkus. Du vaikus auginantis vyras papasakojo ir apie savo vaikų švenčių tradicijas ir atskleidė, jog kiekvieną šventę tenka švęsti du kartus.

„Kiekvieni metai vis skirtingi, bet principas išlieka tas pats: viena šventė švenčiama su tėvais ir giminėmis šeimoje, kita – su draugais, kad linksma būtų ir vaikams. Tad tenka atidirbti ir vieniems ir kitiems. Kas organizuos šventę su vaikų mamomis kažkaip išsisprendžia savaime – kam pas ką kokia idėja būna, tas ir užsiima. Kristupas, kadangi vyresnis, tai viską visada susigalvoja pats, tai mums belieka tik apmokėti sąskaitas. Šiais laikais viskas paprasta, kai yra vietos, kur viską suorganizuoja už tave“, – šypsosi Danielius Bunkus.

Tuo tarpu žinomo futbolininko Deivido Česnauskio žmona Vaida Grikšaitė-Česnauskienė, į šventę atskubėjusi su dukra Ema papasakojo, jog vaikų šventes savo šeimoje juokais vadina tikra „problema“: „Birželio 27 dieną yra mažosios Emos gimtadienis, birželio 30 yra vyro, liepos 1-ą yra sūnaus, po trijų dienų močiutės, o liepos 23 – kito sūnaus ir gaunasi, kad šventės taip supuola viena po kitos, o dar ir vasaros laikotarpis sudėtingas dėl vaikų atostogų, tad švęsti gaunasi dažniausiai tik šeimos rate.

Didžiausia tradicija mūsų šeimoje yra nudžiuginti vaikus ir jiemspadaryti staigmeną vos pramerkus akis. O tuomet jau su metais keičiasi ir poreikiai – ir ateina vis naujo personažo laikotarpis. Ypač lengva su sūnumis – jiems geriausia gimtadienio šventės tema visada futbolas ir viskas, kas susiję su tuo. O štai Emai dabar pats gražinimosi laikotarpis, todėl net šios studijos atidarymo ji laukė ir jam ruošėsi visą savaitę.

Pripažinsiu, jog esu mama, kuri tikrai prisibijo didesnių batutų ar ekstremalių veiklų švenčių erdvių, kur jubiliatas atrodo tiesiog pradingsta, tad tokia jauki erdvė atrodo tikra svajonių vieta mergaitei.“


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Į „Vilnius Outlet“ įsikūrusios vaikų švenčių erdvės atidarymą atvykusi renginių organizatorė Erika Purauskytė juokėsi, jog jos dukros – reikliausios švenčių užsakovės iš visų, tad kasmet žinomai moteriai tenka itin pasistengti, kad sukurtų jų svajonių gimtadienį.

„Prieš savo vaikų renginius jaudinuosi dar labiau, nei prieš klientų šventes. Prieš kiekvieną savo gimtadienį jos susigalvoja, ko ypatingo norėtų. Dabar laukia mūsų Vasaros gimtadienis ir jos noras buvo jį sutikti su žirgais, todėl dabar tenka mamai nuomoti autobusiuką, vežti visus į žirgyną ir sukurti nepamirštamas patirtis ten.

Jos gimtadienis visuomet būna tarsi Vasaros atidarymo festivalis visiems mums, tad progos ypatingai laukia ir draugai ir artimieji. Tuo tarpu mažoji mano dukra – visiška princesė, jai smagu puoštis ir ją džiugina visi grožio dalykai, todėl manau, kad ši erdvė jai tikra svajonių vieta gimtadieniui ir į norų sąrašą šis kambarys tikrai bus įrašytas“, – įsitikinusi Erika Purauskytė.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e