Deividas Meškauskas prakalbo apie santuoką: nesu dar to patyręs

Žmonės

Ne vienerius metus įvairiuose televizijos projektuose spindėjęs šokėjas Deividas Meškauskas šiandien jaučiasi kaip niekad ramus ir užtikrintas. Santykiai su mylimąja – verslininke, pardavimų vadove Asta Andriukaityte klostosi puikiai. Nors pora kol kas gyvena skirtinguose miestuose, jau vasarą abu žada įsikurti naujuose namuose Vilniuje. Apie pažintį su Asta, ateities planus, ryšį su savo vaikais ir santykius su jų mamomis, Deividas atvirai pasakoja laidoje „Pasikalbėkim“.

Profesionalus šokėjas ir choreografas yra laimėjęs ne vieną konkursą, o keliuose „laimėjo“ ir dar daugiau – meilę. Šokiai poroje su dainininke Rūta Ščiogolevaite baigėsi sužadėtuvėmis ir sūnaus Adomo gimimu, tačiau vestuvės taip ir neįvyko. Kitame projekte Deivido šokių partnere tapo aktorė Ineta Stasiulytė, su kuria susilaukė dukrytės Frėjos. Dešimtmetį pora gyveno kartu, tačiau prieš trejus metus išsiskyrė. O kaip jo širdį užkariavo Asta ir kur jiedu susipažino?

 „Jeigu prieš tai moterys atėjo į mano gyvenimą per šokius, buvo scenos žmonės, tai Asta visai nesusijusi nei su šokiu, nei su scena. Man tokie santykiai yra pirmi, kai moteris yra visai iš kitos srities. O susipažinome mudu per pažinčių programėlę. Ilgai susirašinėjome, ilgai bendravome telefonu, nes Asta gyvena ne Vilniuje ir po kelių mėnesių virtualaus bendravimo pagaliau susitikome“, – pasakoja Deividas. 

Kokia jo akimis yra Asta? Kokios šios moters savybės labiausiai žavi šokėją? Ar santuokos iki šiol nepatyręs Deividas norėtų žengti tokį žingsnį? 

Santykiai su vaikais

Nors vyras tikina, kad ir su Ineta, ir su Rūta šiuo metu sutaria gerai, ar taip pat sklandžiai klostosi ir santykiai su vaikais? Koks Deividas yra tėtis ir ką jam reiškia auginti sūnų bei dukrą? 

„Aš ilgai nežinojau, ką reiškia turėti dukrą, nes pas mus šeimoje, giminėje visi vyrai. O kai gimė dukra, tai viskas pasidarė labai paprasta ir aišku, nes tėtis tiesiog išsilydo, kai ji apkabina“, – sako šokėjas. 

Jis neslepia, kad santykis su šešiolikmečiu Adomu kitoks, nes šis tampa vis labiau savarankiškas, tačiau kartu džiaugiasi, kad abu sieja stiprus emocinis ryšys. Deividas atskleidė ir kokio netikėto klausimo sulaukė iš sūnaus, kuris paskatino juodu atviram pokalbiui. 

„Kai jam kažkas nepasisekė, pradėjo manęs klausinėti, kodėl išsiskyriau su jo mama. Kodėl taip atsitiko ir ką turėjau padaryti kitaip. Man tai buvo labai įdomi diskusija. Nuoširdžiai džiaugiausi, kad sūnus domisi tuo ir klausia”, – sako Deividas.

O ar jis pasiilgo televizijos projektų ir šokių prieš filmavimo kameras? Galiausiai, ar vyrui nepabodo šitiek metų šokti ir ar kada nors pagalvojo apie kitą veiklą?

„Tikrai nemeluosiu – kartais būna, kad nieko nebenoriu ir kyla mintys, ką čia reikės toliau daryti, nes argi visą gyvenimą tik šoksiu? Bet štai pavyzdys: buvo man gal sveikata prasta, tačiau vis tiek nuėjau į privačią pamoką, kurią vedžiau. Ir ką manot? Pašokęs tą vieną pamoką, pasijutau lyg naujai gimęs. Juk šokiai yra ir sportas, kuriame svarbi muzika, rezonuojanti su choreografija, judesiais, o visa tai sukuria fantastišką jausmą. Tada visos mintys apie šokių karjeros pabaigą greit išgaruoja”, – šypsodamasis tikina svečias.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Visą pokalbį su Deividu Meškausku žiūrėkite straipsnio pradžioje.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e